Argentīniešu futbolists savulaik stāstīja komandai, ka nokavēja treniņu, jo viņu nolaupīja citplanētieši

Gilermo Marino, sportazinas.com
Gilermo Marino | Foto: Goal.com

Kādreizējais argentīniešu futbolists Gilermo Marino savulaik pilnā nopietnībā stāstījis saviem komandas biedriem, ka viņš treniņu nokavēja tādēļ, ka viņu nolaupīja citplanētieši.

Ar šo stāstu platformai “Lado B” dalījās kādreizējais Marino komandas biedrs Gustavo Lorenzeti. Viņi abi savulaik kopā (no 2011. līdz 2013. gadam) spēlēja Čīles vienībā “Universidad de Chile”.

Marino nebija laicīgi ieradies uz kādu no treniņiem un vēlāk pilnā nopietnībā stāstīja, ka citplanētieši nozaga viņa dvēseli. “Viņš mums skaidroja, ka treniņa nokavēšanas iemesls bija citplanētiešu uzbrukums viņam,” sacīja Lorenzeti. “Gilermo par to stāstīja detalizēti, paskaidrojot savas piedzīvotās sajūtas.”

“Viņš sāka stāstīt, ka viņu pēkšņi nolaupīja citplanētieši, kuri nozaga viņa dvēseli un to izpētīja,” ar amizanto stāstu dalījās Lorenzeti. “Viņš ļoti tic šīm lietām, lasot grāmats par šo tēmu. Mums nebija citu opciju kā ticēt viņam, jo viņš to stāstīja ar lielu nopietnību. Stāsts patiesībā bija lielisks.”

39 gadus vecais Marino savulaik uzspēlēja arī slavenajā argentīniešu klubā “Boca Juniors”. Šobrīd gan viņš karjeru jau ir noslēdzis. Tikmēr Lorenzeti savus spožākos gadus aizvadīja tieši “citplanētiešu apsēstajā” Čīles vienībā “Universidad de Chile”.

“Nezinu, vai Gilermo to pašu pastāstīja arī Horhem Sampaoli [tā brīža komandas galvenais treneris]. Viņiem noteikti bija saruna par to un, zinot, Marino, es domāju, ka viņš varēja pārliecināt Sampaoli noticēt šim stāstam,” noslēdza Lorenzeti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par