Arī Glovackis pošas uz Rīgu

12/08/2019 10:50

Jau vēstīts, visticamāk, gaidāmais WBSS Supersērijas fināls pirmā smagā svara kategorijā starp Latvijas labāko bokseri Mairi Briedi un Kubas pārstāvi Junieru Dortikosu norisināsies “Arēnā Rīga”.

Presitžais Ziemeļamerikas medijs ESPN pavēstījis, ka cīņa varētu notikt 14.decembrī.

Šo informāciju publicējuši arī Polijas žurnālisti, norādot, ka pirmajā rindā vajadzētu sēdēt Briedim pusfinālā kapitulējušajam Kištofam Glovackim. Uz šādu repliku atbildējis poļa menedžeris Andrejs Vasiļevskis, kurš atklājis, ka strādā pie tā, lai Glovackis 14.decembrī būtu Rīgā, un nevis skatītāja, bet gan cīnītāja statusā.

“Šobrīd strādāju pie tā, lai Glovackis tajā dienā būtu Rīgā, bet ne sežot ringa malā… Redzēsim, kas notiks,” mikroblogošanas vietnē “Twitter” ierakstījis poļa promouters.

Iespējams, polis aizvadīs cīņu “Undercard” ietvaros, ejot ringā pirms galvenā vakara notikuma.

Kā zināms, pusfināla cīņa starp Briedi un Polijas pārstāvi Glovacki noslēdzās ar skandālu: Briedis ar elkoni kādā epizodē iesita sāncensim, bet tiesnesis izlaida cīņu no rokām, nedzirdot gongu un ļaujot bokseriem izdarīt sitienus pēc tā. Rezultātā Glovackis nebija spējīgs atgūties, uzvaru ar tehnisko nokautu izcīnot 33 gadus vecajam latvietim.

Pēc Brieža – Glovacka cīņas, poļa pārstāvji iesniedza protestu WBO organizācijā, kura to izvērtējot, uzdeva Supersērijas organizētājiem par uzdevumu nokārtot Glovacka cīņu ar turnīra uzvarētāju, kura īpašumā būs WBO čempiona tituls.

Sākotnēji turnīra pārstāvji vilcinājās ar šī lēmuma apstiprināšanu, bet šobrīd ir devuši piekrišanu šādai cīņai.

Tas nozīmē, ka Glovackis ir kļuvis par obligāto pretendentu uz WBO čempiona jostu, kura šobrīd pieder Briedim. Tāpat paziņojumā teikts, ka poļa iespējai doties ringā jāpienāk ne vēlāk kā 120 dienas pēc Supersērijas fināla, kurā ar Briedi cīnīsies Kubas bokseris Juniers Dortikoss.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Artis Ate
17/09/2021 09:48

“VEF Rīga” kapteinis Ate: Iepriekšējā sezonā atmosfēra ģērbtuvē bija fantastiska, arī šogad uz to strādāsim

Latvijas basketbola kluba “VEF Rīga” kapteinis Artis Ate sarunā ar “Sportazinas.com” dalījies ar pirmajiem iespaidiem par gaidāmās sezonas komandas sastāvu, atskatījies uz pārbaudes spēļu rezultātiem, kā arī atklājis sezonas mērķus….