Arī iepriekšējā PČ rezultatīvākais aizsargs gatavs palīdzēt Latvijas izlasei

26/03/2023 17:21
Kārlis Čukste

Latvijas hokejists Kārlis Čukste piekritis pavasarī pievienoties Latvijas vīriešu hokeja izlasei Rīgā gaidāmajā pasaules čempionātā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

25 gadus vecais Čukste šosezon pavada Čehijas klubā Tršinecas “Ocelari”, kurš šobrīd aizvada izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālu. Sērijā līdz četrām uzvarām “Ocelari” un Prāgas “Sparta” duelī pašlaik rezultāts ir 2-2.

Pamatturnīrā Čukste aizvadīja 49 spēles, kurās iekrāja divus vārtu guvumus, sešas rezultatīvas piespēles, 18 soda minūtes, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +9. Čukste iepriekšējo sezonu noslēdza Somijas klubā Lahti “Pelicans”, bet pirmo pusi pavadīja Rīgas “Dinamo” komandā.

Aizsargam iepriekšējais pasaules čempionāts bija pirmais, kurā viņš piedalījās nacionālās izlases sastāvā. Čukste laukumā izgāja septiņos dueļos, ar četrām rezultatīvām piespēlēm, kļūstot par vienības rezultatīvāko aizsargu.