Arī Lietuva un Igaunija EČ kvalifikācijas mačos pie uzvarām netiek

21/06/2023 00:00
Nokopēts
Lietuvas futbola izlase

A grupa

Norvēģijas vīriešu futbola izlase otrdien Oslo izcīnīja uzvaru Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas mačā, apspēlējot Kipru. Norvēģija uzvarēja ar 3:1 (3:0).

Ar Ūlas Solbakena un diviem Ērlinga Holanna vārtiem, vienus gūstot ar 11 metru sitienu, mājinieki panāca 3:0. Mača kompensācijas laika trešajā minūtē viesiem vienus vārtus atguva Grigoris Kastans.

Jau ziņots, ka otra otrdienas spēle Glāzgovā, kurā tiekas Skotijas un Gruzijas futbolisti tika uz laiku apturēta spēcīga lietus dēļ, kas padarīja laukumu spēlēšanai nederīgu. Jau stundu bija lijis, un spēle sākās par spīti abu komandu treneru lūgumam to atlikt. Skotija pēc stūra sitiena izpildes sestajā minūtē izvirzījās vadībā pēc Kalluma Makgregora sitiena. Pēc tiesnešu un spēlētāju pārrunām 11.minūtē spēle tomēr tika pārtraukta, paziņojot, ka iespēja maču pabeigt tiks izvērtēta 20 minūtes vēlāk.

A grupā pirmo vietu ar deviņiem punktiem trijās spēlēs ieņem Skotija, četri punkti divās spēlēs ir Gruzijai un četrās – Norvēģijai, Spānijai ir trīs punkti divās cīņās, bet Kipra trīs mačos punktus nav izcīnījusi.

F grupa

Igaunijas vīriešu futbola izlase Tallinā cieta zaudējumu, bet Austrija savā laukumā apspēlēja Zveidriju.

F grupas spēlē mājās Igaunija ar 0:3 (0:2) piekāpās Beļģijai. Vārtus 37. un 40.minūtē guva Romelu Lukaku, bet 90.minūtē galarezultātu fiksēja Johans Bakajoko.

Citā grupas mačā Vīnē Austrija savā laukumā ar 2:0 (0:0) pārspēja Zviedriju. 81. un 89.minūtē vārtus guva Kristofs Baumgartners.

F grupā četrās spēlēs desmit punkti ir Austrijai, bet trijās cīņās Beļģija sakrājusi septiņus, Zviedrija – trīs punktus, bet Igaunija un Azerbaidžāna pa vienam punktam.

G grupa

Lietuvas izlase Budapeštā piekāpās mājiniekiem. Lietuvieši G grupas spēlē ar 0:2 (0:1) zaudēja Ungārijai. Vārtus 32.minūtē mājinieku labā guva Barnabāšs Varga, bet 83.minūtē uzvaru nostiprināja Rolands Šallaji.

Otrā grupas spēlē Razgradā Bulgārija spēlēja 1:1 (1:0) ar Serbiju. Uz 47.minūtē gūtajiem Kirila Despodova vārtiem viesi atbildēja ar mača kompensācijas laika septītajā minūtē iesistajiem Darko Lazoviča vārtiem.

G grupā pirmo vietu ar septiņiem punktiem trijās spēlēs dala Serbija un Ungārija. Melnkalnei ir četri punkti, Bulgārija četrās spēlēs izcīnījusi divus, bet Lietuva trijās spēlēs – vienu punktu.

Finālturnīrā iekļūs desmit grupu pirmo divu vietu ieguvējas, bet vēl trīs finālturnīra dalībnieki 2024.gada martā tiks noskaidroti Nāciju līgas A, B un C līgu “play-off” spēlēs.

Eiropas čempionāts no 2024.gada 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām