Arī pazīstams tiesnesis pauž neizpratni par Karsuma neieskaitītajiem vārtiem

18/09/2018 18:45
Mārtiņš Karsums, Sportazinas.com

Bijušais hokeja tiesnesis Leonīds Vaisfelds arī paudis neizpratni par to, kāpēc vakardienas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā netika ieskaitīti Mārtiņa Karsuma gūtie vārti pret Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Nepilnas 15 minūtes pirms pamatlaika beigām Karsums guva vārtus vairākumā, panākot izlīdzinājumu 3:3, un liekot vēlreiz uzgavilēt ”Spartak” līdzjutējiem. Taču tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanās fiksēja aizmuguri un neieskaitīja latviešu uzbrucēja vārtu guvumu. Tas ļāva viesiem saglabāt minimālu pārsvaru, četras ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām atjaunojot divu ripu pārsvaru un izcīnot septīto uzvaru (4:2) šosezon aizvadītajās septiņās spēlēs.

“Īsti nesaprotu kritērijus, pēc kuriem tiesneši neieskaitīja Mārtiņa Karsuma gūtos vārtus pret “Avtomobilist”. Ja tiesneši domāja, ka bija zonas pārkāpums, tad gribētu dzirdēt, ko viņi saprot ar vārdu “ripas kontrole”. Tajā brīdī Jaroslavs Kosovs to nekontrolēja,” sacīja Leonīds Vaisfelds.

58 gadus vecais Leonīds Vaisfelds deviņas sezonas bijis dažādu KHL komandu ģenerālmenedžeris, bet pēdējā pieturvieta bija Ufas “Salavat Yulaev”, kuru pameta janvāra beigās. Pirms tam Vaisfelds ilgstoši bijis tiesnesis Krievijas hokeja čempionātā.

Nākamo spēli Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas ”Spartak” aizvadīs rītdien, savā laukumā uzņemot Čeļabinskas ”Traktor” vienību, kas vakar ar 0:8 piekāpās Helsinku ”Jokerit”. ”Spartak” pirmajās septiņās sezonas spēlēs izcīnījuši sešus punktus, kas dod tikai devīto vietu Rietumu konferencē.