Arī viens no Kuruca komandas biedriem izlemj nespēlēt sezonas turpinājumā Orlando

Vilsons Čendlers, sportazinas.com
Vilsons Čendlers | Foto: Daniel Dunn-USA TODAY Sports

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” spēlētājs izlēmis nepiedalīties līgas sezonas turpinājumā Orlando, ziņo ESPN apskatnieki.

“Lai arī cik grūti būtu neatrasties kopā ar komandas biedriem, tomēr veselība un ģimenes labklājība ir galvenā,” teicis Čendlers. “Paldies organizācijai par izpratni un izrādīto atbalstu. Skatīšos un jutīšu līdzi komandas mačiem Orlando.”

Viņš šosezon piedalījās 35 spēlēs, kuru laikā uzbrucējs vidēji guva 5,9 punktus, izcīnīja 4,1 atlēkušo bumbu, kā arī realizēja 40,1% metienu no spēles.

Tāpat “Nets” 33 gadus vecā Čendlera vietā, parakstījuši līgumu ar Džastinu Andersonu, kurš šo sezonu pavadīja NBA attīstības līgas “Nets” fārmklubā.

Kurucs un Bruklinas “Nets” pirmajā mačā Disnejlendā spēkosies ar Orlando “Magic”, kam sekos mači ar Vašingtonas “Wizards”, Milvoki “Bucks”, Bostonas “Celtics”, Sakramento “Kings”, Losandželosas “Clippers”, Orlando “Magic” un Portlendas “Trail Blazers”.

NBA sezona ir dīkstāvē jau kopš marta sākuma koronavīrusa pandēmijas dēļ. Sezonu bez līdzjutēju līdzdalības arēnā turpinās 22 komandas – 13 no Rietumu konferences un deviņas no Austrumu.

Šīs vienības katra aizvadīs vēl astoņas regulārās sezonas spēles Orlando esošajā Disnejlendā, tādējādi noskaidrojot galējo “play-off” pozīciju sadalījumu. Šīs astoņas spēles tiks pieskaitītas jau visiem šosezon aizvadītajiem mačiem.

Neskaitot 16 “play-off” zonā esošās komandas, papildus turnīru turpinās vēl sešas, kurām tiks dota iespēja sasniegt izslēgšanas mačus. NBA izgatavojusi arī specifisku plānu “play-in” turnīra izspēlei.

“Play-in” sacensības tiks aktivizētas tikai tad, ja pēc aizvadītajām astoņām spēlēm devītajā vietā esošajai komandai būs aizvadītas četras vai mazāk spēles nekā astotajā pozīcijā esošajai. Ja astotajā vietā esošā vienība būs nospēlējusi vairāk par četriem mačiem nekā devītajā vietā esošā, tad “play-in” nenotiks un tālāk automātiski tiks astotā vieta.

Ja radīsies situācija, kad šīm divām vienībām būs nepieciešams “play-in” turnīrs, tad devītajā vietā esošajai komandai vajadzēs izcīnīt divas uzvaras, lai kvalificētos “play-off”, bet astotajā pozīcijā esošajai pietiks tikai ar vienu panākumu, lai tiktu tālāk.

NBA komisārs Adams Silvers iepriekš paziņoja līgas valdei, ka sacensības plānots atsākt 31. jūlijā, bet noslēgt 12. oktobrī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par