Arizona atstāj “sausā” Losandželosu (VIDEO)

19/11/2019 09:55

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) “sauso” uzvaru svinēja Arizonas “Coyotes”, kas ar rezultātu 3:0 apspēlēja Losandželosas “Kings”.

Uzvarētāju sastāvā pirmajā periodā ar vārtu guvumiem izcēlās Konors Garlands un Dereks Stepans, bet otrajā trešdaļā vēl vienu precīzu metienu izpildīja Jakobs Čičruns.

“Coyotes” vārtsargs Anti Rānta šajā duelī atvairīja 31 pretinieku metienu, kamēr “Kings” vārtu vīrs Džeks Kembels tika galā ar 24 metieniem no 27.

Savukārt citā mačā Vašingtonas “Capitals” ar 5:2 uzveica Anaheimas “Ducks”.

Ričards Paniks rezultātu atklāja jau 50. sekundē pirmajā periodā, bet spēles turpinājumā “Capitals” pārsvaru palielināja līdz 4:0, jo precīzi bija Čendlers Stīvensons, Jakubs Vrāna un Aleksandrs Ovečkins.

Spēles pēdējā trešdaļā “Ducks” mazliet pietuvojās “Capitals”, pateicoties Sems Stīla un Nikolā Delorjē vārtu guvumiem, tomēr Toms Vilsons pusotru minūti līdz spēles beigām panāca 5:2 un izdzēsa “Ducks” cerības.