Armēnis Mhitarjans politiska konflikta dēļ nevarēs palīdzēt “Arsenal” Eiropas līgas finālā

Henriks Mhitarjans, sportazinas.com
Henriks Mhitarjans Foto: EPL

Anglijas premjerlīgas futbola kluba Londonas “Arsenal” armēņu pussargs Henrihs Mhitarjans nedosies uz UEFA Eiropas līgas finālu, kas norisināsies Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku.

UEFA Eiropas līgas fināls notiks 29.maijā Baku, tajā duelējoties divām Londonas komandām “Arsenal” un “Chelsea”.

Konflikta dēļ Kalnu Karabahā, Armēnijas pilsoņiem liegts ieceļot Azerbaidžānā, lai gan iepriekš ir bijuši izņēmumi attiecībā uz profesionāliem sportistiem. “Arsenal” centās dabūt garantijas par futbolista drošību, ko arī Azerbaidžānas puse deva, ļaujot Mhitarjanam ierasties Baku, taču spēlētājs nedosies uz turnīra fināla norises vietu.

“Izskatījām visas iespējas, lai Miki būtu daļa no komandas, bet pēc sarunas ar futbolistu un viņa ģimeni, kopīgi pieņēmām lēmumu, ka viņš nedosies uz Baku. Paužam nožēlu, ka šādi apstākļi liedz futbolistam piedalīties notikumā, kas karjerā ir ļoti reti,” teikts kluba paziņojumā.

Mhitarjans šajā sezonā visu turnīru ietvaros 36 spēlēs guvis sešus vārtus.

Šī paša iemesla dēļ Mhitarjans oktobrī nevarēja piedalīties UEFA Eiropas līgas spēlē viesos pret Azerbaidžānas klubu Agdamas “Qarabag”.

Pirms četriem gadiem Mhitarjans, kad vēl pārstāvēja Vācijas klubu Dortmundes “Borussia”, arī nepiedalījās braucienā uz UEFA Eiropas līgas spēli Azerbaidžānā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par