Arokodare pirms došanās uz Vācijas bundeslīgu: Valmiera man ir kā ģimene

Tolu Akodare
Tolu Akodare | Foto: Facebook/Valmiera FC

“Optibet” virslīgas klubs “Valmiera” savā “Twitter” kontā ievietojis interviju ar komandas nu jau bijušo spēlētāju Toluvasi Arokodari, kurš dalās iespaidos par piedzīvoto Valmierā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka 19 gadus vecais nigēriešu uzbrucējs kļuvis par Vācijas bundeslīgas vienības “Koln” spēlētāju.

Futbolists pievienojās Valmieras komandai 2019. gadā. Savu otro sezonu Latvijā nigērietis aizvadīja visai iespaidīgi, atzīmējoties ar 15 vārtu guvumiem 16 mačos un kļūstot par “Optibet” virslīgas labāko snaiperi.

Intervijā spēlētājs pateicas komandai: “Tiešām viņus novērtēju, jo bez viņiem es nebūtu sasniedzis to, ko sasniedzu pērn un šogad. Un bez valmieriešiem nenotiktu tas, kas notiek šobrīd. Paldies viņiem, paldies līdzjutējiem par atbalstu.”

“Valmiera man ir kā ģimene. Lai gan mums radās domstarpības pēdējos pāris mēnešos, ir normāli, ja ģimenē ir strīdi. Ir laiks atvadīties, un es esmu priecīgs, ka aizbraucu uz pozitīvas nots – bez problēmām un likstām,” atzīst Arokodare.

“Dažreiz tu paliec, dažreiz tu aizej – dažreiz tu vinnē, dažreiz tu zaudē,” šādi Arokodare vērtē procesus futbolā, arī uzsverot līdzjutēju atbalsta nozīmi.

Akodare pateicas arī “Valmiera” komandas galvenajam trenerim Tamazam Pertijam, vērtējot viņa nozīmi gan paša spēlētāja individuālajā, gan visas komandas izaugsmē: “Es teiktu, ka viņš ir nospēlējis zīmīgu lomu manā karjerā. Viņš ir arī viens no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc es dodos uz šo (“Koln”) komandu – tās zināšanas, kuras es guvu no viņa, vienmēr būs ar mani.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par