“Arsenal” ar zaudējumu Londonas derbijā atkārto 1959. gada antirekordu

29/12/2019 20:27

Šovakar Anglijas premjerlīgas komanda Londonas “Arsenal” piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret citu galvaspilsētas vienību “Chelsea” ar 1:2.

Spēles 13. minūtē laukuma saimnieki izvirzījās vadībā pēc Pjēra Emerika Obamejanga vārtu guvuma. “Chelsea” panāca izlīdzinājumu 83. minūtē, kad precīzs bija Žoržinju, bet trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Temijs Abrahams atnesa uzvaru “Chelsea” – 1:2.

Iepriekšējo 15 maču laikā visos turnīros “Arsenal” futbolisti tikuši pie vienas uzvaras, tas bija 9. decembrī pret “West Ham”. Neveiksme pret “Chelsea” kļuva par ceturto pēc kārtas savā laukumā, ar ko ir atkārtots 1959. gada decembrī uzstādīts antirekords.

Ar 24 punktiem 20 spēlēs “Arsenal” ieņem 12. vietu premjerlīgā, savukārt “Chelsea” 20 mačos iekrājusi 35 punktus un atrodas ceturtajā pozīcijā.

Vēl vienā spēle turnīra līdere “Liverpool” pateicoties pussarga Sadio Manē vārtu guvumam svinēja 18. uzvaru 19 mačos, pārspējot “Wolverhampton” ar 1:0. Liverpūles vienība vēl nav izjutusi zaudējuma rūgtumu šosezon. Komanda ieņem pirmo vietu un apsteidz tuvāko sekotāju par 15 punktiem.

Tikmēr Mančestras “City” ar 2:0 apspēlēja Šefildas “United”.