“Arsenal” atgriežas pirmajā vietā, “Atletico” izvairās no kauna Barselonā

06/11/2022 18:39
Londonas Arsenal

Anglija

Londonas “Arsenal” ar 1:0 apspēlēja “Chelsea”, atgriežoties pirmajā vietā premjerlīgā. Vienīgos vārtus 63. minūtē guva Gabriels. Spēles laikā abas komandas kopā izdarīja vien trīs sitienus pa vārtiem.

Mančestras “United” izbraukumā ar 1:3 zaudēja “Aston Villa”. Visai neparastu maču aizvadīja mājinieku pussargs Džeikobs Remzijs, kurš 45. minūtē ieraidīja bumbu savos vārtos, bet 49. – jau pretinieku vārtos, pieliekot punktu.

Savukārt “Liverpool” izbraukumā ar 2:1 pieveica Totenhemas “Hotspur”. Abus vārtus uzvarētāju labā jau pirmajā puslaikā guva Mohameds Sālahs, uz ko mājinieki atbildēja ar Harija Keina golu 70. minūtē.

Vēl “Southampton” ar 1:4 zaudēja Ņūkāslas “United”, bet Vesthemas “United” ar 1:2 atzina “Crystal Palace” pārākumu.

Francija

Parīzes “Saint-Germain” svinēja kārtējo uzvaru, ap 2:1 apspēlējot “Lorient” un saglabājot piecu punktu pārsvaru pār otrajā vietā esošu “Lens”. Uzvaras vārtus vien 81. minūtē guva pussargs Danilo Pereira.

Citos mačos “Clermont” un “Montpellier” nospēlēja neizšķirti 1:1, “Nice” ar 1:0 uzvarēja “Brest”, ar identisku rezultātu noslēdzās spēle starp “Reims” un “Nantes”, “Toulouse” savā laukumā ar 0:2 zaudēja “Monaco”, “Lille” un “Rennes” nospēlēja neizšķirti 1:1, bet Marseļas “Olympique” ar 1:0 uzvarēja Lions “Olympique”.

Itālija

Dienas centrālajā spēlē Turīnas “Juventus” ar 2:0 apspēlēja Milānas “Inter”. Pirmajā puslaikā rezultātu atklāja Adriāns Rabjo, bet sešas minūtes pirms pamatlaika beigām Nikolo Fagioli panāca 2:0.

Vēl divus Romas komandu duelī “Lazio” ar 1:0 pārspēja “Roma”, “Fiorentina” izbraukumā ar 2:0 uzvarēja “Sampdoria”, “Monza” bija pārāka pār “Verona” ar 2:0, bet “Bologna” pieveica “Torino” ar 2:1.

Spānija

Madrides “Atletico” zaudēja punktus Barselonā, nospēlējot neizšķirti ar “Espanyol” – 1:1. Jau 28. minūtē viesi palika mazākumā, taču rezultātu otrajā puslaikā atklāja tieši Barselonas komanda, atzīmējoties Serhi Darderam. No kauna galvaspilsētas komandu izglāba Žoau Felikss, kurš panāca izlīdzinājumu 78. minūtē.

“Real Sociedad” un “Valencia” uzvarētāju nenoskaidroja – 1:1, bet “Villareal” ar 0:2 zaudēja “Mallorca”.

Vācija

Leverkūzenes “Bayern” ar 5:0 sagrāva Berlīnes “Union”, bet “Freiburg” ar 2:0 pārspēja “Koln”.