“Arsenal” atņem punktus līderei, “Hotspur” teju izlaiž trīs vārtu pārsvaru

03/11/2018 23:59

Anglijas futbola premjerlīgas 11. kārtas grandu cīņā Londonas “Arsenal”, pateicoties Aleksandra Lakazeta precīzam raidījumam spēles izskaņā, nospēlēja 1:1 ar līdervienību “Liverpool”.

Unaja Emerija vadītajai “Arsenal” jau no paša sākuma piederēja liels teritoriālais pārsvars, tomēr daudzos bīstamos momentos mājinieki pārvērst to neprata. Arī lielu daļu no otrā puslaika vadībā pavadīja “Liverpool”, kuras labā 61. minūtē izcēlās Džeimss Milners.

Savu panākt “Arsenal” izdevās vien 82. minūtē, kad savus piektos vārtus sezonā guva francūzis Aleksandrs Lakazets (1:1). Abas komandas centās izraut uzvaru, taču atdūrās pret sev neizdevīgo neizšķirtu – 1:1.

Londonas vienībai (23 punkti, 5. vieta) šis bija otrais neizšķirts pēc kārtas, kamēr “Liverpool” (27 punkti, 1. vieta) – trešais pēdējās piecās spēlēs.

Citā spēlē Totenhemas “Hotspur” cīņā pret Vulverhemptonas “Wanderers” līdz 61. minūtei bija ieguvusi trīs vārtu pārsvaru (3:0), kuru atlikušajā laikā teju izlaida, ielaižot divus vārtus no 11 metru atzīmes.

Mača noslēgumā “Hotspur” gan aukstasinīgi spēja nospēlēt aizsardzībā, izcīnot uzvaru ar 3:2, kas ar 24 punktiem ļāva pakāpties uz ceturto pozīciju.

Pārējās spēlēs Londonas “West Ham” izcīnīja rezultatīvu uzvaru pār “Burnley” – 4:2. Divus vārtus uzvarētāju labā guva brazīlietis Felipe Andersons.

Ņūkāslas “United” izcīnīja pirmo panākumu sezonā ar 1:0 pieveicot Londonas “Watford”, Liverpūles “Everton” ar 3:1 uzveica Braitonas un Houvas “Albion”, kā arī Lesteras “City” viesos izmocīja uzvaru pret Kārdifas “City” – 1:0.