“Arsenal” galvenajam trenerim konstatēts koronavīruss

Mikels Arteta, sportazinas.com
Mikels Arteta | Foto: Julian Finney/Getty Images

Anglijas premjerlīgas komanda Londonas “Arsenal” paziņojusi, ka tās galvenais treneris Mikels Arteta saslimis ar koronavīrusu.

Visiem kluba darbiniekiem, kas nesen bijuši ciešā kontaktā ar Mikelu, tagad tiks noteikta pašizolācija atbilstoši valdības ieteikumiem. “Arsenal” vadība paredz, ka tas būs ievērojams cilvēku skaits, ieskaitot pirmās komandas spēlētājus, trenerus un citus.

“Mēs ceram, ka tie, kuri nebija tuvā kontaktā ar Artetu tuvākajās dienās atgriezīsies darbā. Pa to laiku mūsu treniņu centrā tiks veikta liela tīrīšana, lai visas mūsu kluba vietas darbotos kā ierasts,” situāciju vērtē kluba vadība.

Pats treneris šo situāciju komentējis: “Tiešām esmu ļoti vīlies. Es veicu testu, jo jutos slikti. Ceru agriezties darbā tik ātri, cik tas būs iespējams.”

Londonas klubam sestdien paredzēta spēle Braitonā, kas, visticamāk, netiks aizvadīta. Premjerlīga, ņemot vērā jaunumus, sasauks ārkārtas sēdi.

Tāpat cits Londonas “Chelsea” paziņojusi, ka “Covid-19” saslimšana apstiprināta arī “Chelsea” futbolistam Kalumam Hudsonam-Odoi. Arī viņam noteikta pašizolācija un līdzīgi piesardzības pasākumi, kā “Arsenal” klubā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par