“Arsenal” izrauj uzvaru, “Chelsea” spēlē neizšķirti ar apakšgala komandu

08/04/2018 23:55

Anglijas futbola Premjerlīgas 33. kārtas ietvaros svētdienas vakarā aizvadītas noslēdzošās divas spēles, kurās piedalījās abas Londonas spēcīgākās komandas – “Arsenal” un “Chelsea”.

Kā vienai, tā arī otrai Londonas komandai šajā kārtā nācās spēlēt pret kopvērtējuma pastarītēm.

Kamēr kopvērtējumā zemāk esošā “Arsenal” spēlē pret “Southampton” spēja izraut uzvaru ar 3:2 (2:1), “Chelsea” cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar “West Ham” futbolistiem.

Lai arī “Arsenal” spēli iesāka ar pārliecinošu 73% bumbas kontroli pirmajā puslaikā, “Southampton” futbolisti tomēr bija tie, kas atklāja spēles rezultātu. 17. minūtē no vārtu priekšas bumbu vārtos raidīja Šeins Longs, panākot 1:0 “Southampton” labā. Jau pēc 11 minūtēm “Arsenal” futbolistiem izdevās izlīdzināt rezultātu, kad Denijs Velbeks teicami, neapturot lidojošu bumbu, asistēja Pjēram Emerikam Obamejangam. Jau pēc desmit minūtēm Velbeks arī pats guva vārtus, panākot jau 2:1, ar ko arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Spēles otrajā puslaikā bumbas kontrole abu komandu starpā izlīdzinājās, kā rezultātā “Southampton” futbolisti otrā puslaika laikā pat izpildīja par diviem sitieniem vairāk, nekā mājinieki (6 pret 4). 73. minūtē viesiem izdevās izlīdzināt rezultātu, kad no tuvas distances bumbu vārtos iesita Čārlijs Ostinss. Par spēles galveno varoni kļuva iepriekš minētais Velbeks, kurš piedalījās “Arsenal” pirmo divu vārtu guvumos. Velbeks pēc centrējuma no labās malas spēja gaisa cīņā uzvarēt divus pretinieku spēlētājus, ar galvu raidot bumbu vārtos, kas izrādījās šīs spēles noslēdzošie vārti. “Arsenal” varēja svinēt uzvaru ar 3:2.

Savukārt “Chelsea” spēle pret “West Ham” nebūt nebija tik vārtiem bagāta, cik “Arsenal” un “Southampton” savstarpējā spēle. Pirmajā puslaikā “West Ham” neizpildīja nevienu sitienu pa Londonas kluba vārtiem, kamēr “Chelsea”, neskatoties uz bumbas kontroles pārsvaru, atbildēja tikai ar diviem sitieniem, no kuriem viens bija precīzs – 38. minūtē vārtus guva aizsargs Sezars Azpilikueta.

Otrajā puslaikā “Chelsea” turpināja kontrolēt bumbu, tomēr tai vārtus gūt neizdevās, bet rezultātu izdevās izlīdzināt “West Ham” futbolistiem, kad 73. minūtē rezultātu izlīdzināja Čičarito. Atlikušajā laikā “West Ham” futbolistiem izdevās noturēt neizšķirtu, spēlei noslēdzoties ar 1:1.