“Arsenal” mazākumā notur pārsvaru un izcīna trīs punktus Anglijas premjerlīgā

10/02/2022 23:39
Londonas

Anglijas premjerlīga

Šodien Anglijas premjerlīgā norisinājās divas spēles. Vienā no tām Londonas “Arsenal” ar rezultātu 1:0 apspēlēja Vulverhemptonas “Wanderers”. Jau mača 25. minūtē “Arsenal” vadībā izvirzīja brazīliešu aizsargs Gabriels. Turpinājumā rezultāts uz tablo nemainījās un “Arsenal” nosargāja pārsvaru, neskatoties uz 69. minūtē Gabriela Martinelli saņemtās otrās dzeltenās kartītes, kas Londonas klubu atstāja mazākumā.

Tikmēr otrajā dienas spēlē čempionāta vicelīderi “Liverpool” arī ar rezultātu 1:0 pieveica Lesteras “City” futbolistus. Vienīgais spēlētājs, kurš iesita vārtus šajā duelī bija Djogo Žota. Jāpiezīmē, ka visas cīņas garumā izteikts pārsvars bumbas kontrolē un momentu skaitā piederēja Liverpūles spēlētājiem.

Itālijas kauss

Tāpat šodien Itālijā tika aizvadīti divi kausa ceturtdaļfināla mači. Pirmajā no tiem “Fiorentiona” ar rezultātu 3:2 pārspēja “Atalanta”. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Krištofs Pjonteks, bet izšķirošo bumbu pretinieku vārtos otrā puslaika trešajā kompensācijas minūtē raidīja Nikola Milenkovičs. Zaudētājiem atzīmējās Davide Zapakosta un Džeremijs Bogā.