“Arsenal” nerealizē 11 metru soda sitienu, bet pārspēj “Aston Villa”

22/10/2021 23:58

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgā norisinājās viens duelis. Tajā Londonas “Arsenal” ar rezultātu 3:1 bija pārāki par “Aston Villa” futbolistiem, sagādājot viņiem trešo zaudējumu pēc kārtas.

“Arsenal” vadībā izvirzījās mača 23. minūtē, kad precīzs bija Ganas pussargs Tomass Partijs. Tikmēr pirmā puslaika kompensācijas laikā iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu nopelnīja “Arsenal”, taču to neralizēja Pjērs Emeriks Obamejangs, kurš gan bija pirmais pie atlēkušās bumbas un raidīja to “Aston Villa” vārtos, panākot 2:0 savas vienības labā. Vēlāk 56. minūtē “Arsenal” pārsvaru palielināja Emile Smits Rovs, bet 82. minūtē vienus vārtus “Aston Villa” atguva Džeikobs Remzijs.

Vācija

Vācijas bundeslīgā rezultatīvā spēlē pārliecinošu panākumu svinēja “Mainz”, kas ar 4:1 apspēlēja “Augsburg” vienību. Uzvarētājiem ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Džonatans Burkards, bet pa reizei veiksmīgi bija Karims Onisivo un Stefans Bels, savukārt zaudētājiem vienīgos vārtus atnesa Andi Zekiri.

Itālija

Itālijas A sērijā pirmajā no divām spēlēm “Torino” ar rezultātu 3:2 guva virsroku pār “Genoa”. Jau pirmajā puslaikā “Torino” ieguva divu vārtu pārsvaru, pateicoties Antonio Sanabrijas un Tomaso Pobegas goliem, bet trešo bumbu “Genoa” vārtos iesita Josips Brekalo. Zaudētājiem pie vārtu guvuma tika Matija Destro un Felipe Saisedo. Otrajā dienas cīņā “Sampdoria” ar 2:1 bija labāki par “Spezia” futbolistiem.

Spānija

Spānijas “La Liga” čempionātā šovakar tika aizvadīts viens mačs, kurā “Osasuna” un “Granada” duelī tika fiksēts neizšķirts 1:1. Vienīgos vārtus 45. minūtē “Osasuna” labā spēja gūt argentīniešu uzbrucējs Čimijs Avila, kas bija viņa otrie vārti šajā sezonā Spānijas līgā. “Osasuna” pārsvaru nespēja noturēt, jo vienība 74. minūtē palika mazākumā, kad sarkano kartīti nopelnīja aizsargs Kote, bet 90. minutē izlīdzinājumu uz rezultāta tablo panāca Anhels Montoro.

Francija

Dienas vienīgajā mačā “St. Etienne” un “Angers” nospēlēja neizšķirti – 2:2. Mača gaitā mājinieki nonāca iedzinējos ar 0:2, tomēr 61. minūtē “St. Etienne” uzbrucējs Vahbi Hazri panāca 1:2, bet kompensācijas laika trešajā minūtē precīzs bija aizsargs Mikaels Nads.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Entonijs Edvardss un Kristaps Porziņģis
09/12/2021 10:40

“Timberwolves” talants Edvardss atzīst, ka labākais NBA spēlētājs aizsardzībā zem groza ir Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Minesotas “Timberwolves” spēlētājs Entonijs Edvardss pēc aizvadītā mača pret Jūtas “Jazz” sniedzis savus komentārus par komandas spēli uzbrukumā. Aizvadītajā naktī “Timberwolves” ar rezultātu 104:136 atzina…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…