“Arsenal” nespēj gūt vārtus un cieš negaidītu zaudējumu Premjerlīgā (VIDEO)

12/01/2019 23:34

Negaidītu zaudējumu Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta mačā sestdien piedzīvoja Londonas “Arsenal”, kas izbraukumā ar 0:1 (0:0) piekāpās Vesthemas “United”.

Vienīgos vārtus šajā mačā iesita īru futbolists Deklens Raiss, kuram pirmdien paliks vien 20 gadi. Viņš ar precīzu sitienu izcēlās 48.minūtē.

Spēles izskaņā “Arsenal” gan izdarīja lielu spiedienu uz mājinieku vārtiem, bet izglābties no zaudējuma tā arī neizdevās.

Šajā mačā debiju Vesthemas “United” rindās piedzīvoja slavenais franču pussargs Samīrs Nasrī, kurš savulaik spēlēja tieši “Arsenal” klubā.

Zaudējums apgrūtinājis “Arsenal” cīņu par pirmo četrinieku. No ceturtajā vietā esošās Londonas “Chelsea” tā atpaliek jau sešus punktus.

Tikmēr uzvaru sestdien guva turnīra līdere “Liverpool”, kas izbraukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Braitonas un Houvas “Albion”. Vienīgos vārtus 50.minūtē ar 11 metru soda sitiena palīdzību guva Mohameds Salāhs.

Lai arī “Liverpool” izcīnīja nepārliecinošu uzvaru, komandas galvenais treneris Jirgens Klops bija apmierināts par vienības sniegumu.

“Mēs neesam šeit lai radītu šovu, bet gan sasniegtu vajadzīgo rezultātu. Tam mums jādemonstrē labs sniegums, kāds tas šodien arī bija. Jā, tas nebija mūsu šīs sezonas labākais veikums, jo bija nepilnības pāris niansēs, tomēr varu teikt, ka tas bija mūsu šīs sezonas nobriedušākais sniegums,” sprieda Klops.

Uzvaru sestdien guva arī Londonas “Chelsea”, kas savā laukumā ar 2:1 (1:1) uzvarēja Ņūkāslas “United”. Uzvaras vārtus viesiem šī mača 57.minūtē iesita brazīlietis Viljans.