“Arsenal” paklūp pret premjerlīgas pastarīti, “Sevilla” nostiprinās līdera statusā Spānijā

15/09/2019 23:55

Anglijas premjerlīgas vienība Londonas “Arsenal” trešo reizi pēc kārtas nespēja tikt pie uzvaras, maču pret turnīra pastarīti “Watford” noslēdzot ar 2:2.

Anglija

Spēles sākums sanāca ļoti cerīgs, jo jau 32. minūtē “Arsenal” bija vadībā ar 2:0 pēc diviem Pjēra-Emerika Obamejanga vārtu guvumiem. Taču otrā puslaika sākumā mājinieku pussargs Toms Kleverlijs samazināja deficītu līdz minimumam, bet 81. minūtē Argentīnas izlases pussargs Roberto Pereira panāca 2:2.

Vēl vienā mačā “Bournemouth” ar 3:1 apspēlēja Liverpūles “Everton”

Francija

“Monaco” dramatiskā cīņā atzina “Marseille” pārākumu ar 3:4. Divus vārtus uzvarētāju labā guva uzbrucējs Dario Benedeto, kamēr “Monaco” rindās divas reizes precīzs bija Visams Bens Jeders.

Trešo uzvaru pēc kārtas izcīnīja “Nantes”, pārspējot “Reims” ar 1:0. Tikmēr spēle starp “St. Etienne” un “Touluse” noslēdzās ar 2:2, mājiniekiem atspēlējot divu vārtu deficītu.

Itālija

Uzreiz divas sarkanās kartītes tika parādītas “Verona” un “Milan” mačā, katrai komandai maču noslēdzot desmit futbolistu sastāvā. Spēles liktenis tika izšķirts 68. minūtē, kad Polijas izlases uzbrucējs Kšištofs Pjateks realizēja 11 metru soda sitienu, atnesot uzvaru Milānas vienībai – 1:0.

Pirmo uzvaru izcīnīja “Roma”, kas ar 4:2 pieveica “Sassuolo”. Jau 33. minūtē Romas vienība bija vadībā ar 4:0, vārtus gūstot četriem dažādiem spēlētājiem, tikmēr “Sassuolo” rindās abos gadījumos precīzs bija Dominiko Berardi.

“Genoa” ar 1:2 zaudēja Bergamo “Atalanta”, “Brescia” septiņu vārtu spēlē atzina “Bologna” pārākumu ar 3:4, “Parma” piekāpās “Cagliari” ar 1:3, bet Feraras “Spal” pārspēja Romas “Lazio” ar 2:1.

Spānija

“Sevilla” nostiprinājās čempionāta līderes statusā. Uzvarai pār Vitorijas-Gasteisas “Alaves” komandai pietika ar vieniem vārtiem, kuru autors ir pussargs Hoans Hordans. “Sevilla” izcīnījusi trešo panākumu četrās cīņās.

Citās spēlēs “Eibar” ar 1:2 atzina Barselonas “Espanyol” pārākumu, bet Vigo “Celta” palika deviņu cilvēku sastāvā un zaudēja “Granada” ar 0:2. Vallaidolidas “Real” un Pamplonas “Osasona” nospēlēja neizšķirti 1:1. Ar identisku rezultātu noslēdzās arī Seviļas “Real Betis” un “Getafe” mačs.

Vācija

“Hoffenheim” savā laukumā ielaida trīs vārtus pret “Freiburg” – 0:3, bet Gelzenkirhenes “Schalke 04” izbraukumā ar 5:1 sagrāva “Paderborn 07”. Divi goli Amine Harita kontā.