“Arsenal” pārspēj “United”, Azārs izglābj “Chelsea” no zaudējuma (VIDEO)

10/03/2019 20:31

Svētdien Anglijas futbola Premjerlīgā 30. spēļu kārtā tika aizvadīti trīs mači.

“Liverpool” savā laukumā ar 4:2 pārspēja Lankašīras “Burnley”. Viesi jau sestajā minūtē izvirzījās vadībā, kad precīzs bija Ešlijs Vestvuds. Mājinieki 19. minūtē izlīdzināja rezultātu – precīzs bija Robertu Firminju. Pēc 10 minūtēm mājiniekus vadībā izvirzīja Sadio Manē.

Otrajā puslaikā vēlreiz precīzs bija Firminju, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē viesi starpību samazināja līdz 2:3. Tas gan bija uz īsu brīdi, jo pēc divām minūtēm punktu mačam pielika Manē.

Tikmēr citā mačā Londonas “Chelsea” savā laukumā cīnījas neizšķirti 1:1 ar “Wolverhampton” vienību. Otrā puslaika sākumā viesi izvirzījās vadībā – vārtus guva Rauls Himeness. Viesi ilgi turējās vadībā, taču pašās spēlēs beigās Edens Azārs izrāva mājiniekiem neizšķirtu – 1:1.

“Chelsea” visas spēles garumā bija milzīgs pārsvars bubmas kontrolē (76% pret 24%), kā arī sitienos pa vārtiem – 22 pret diviem.

Dienas centrālajā mačā savā starpā tikās divi futbola grandi – Londonas “Arsenal” un Mančestras “United”. Londonieši savās mājās ar rezultātu 2:0 pārspēja Mančestras “United”.

Mājiniekus spēles 12. minūtē vadībā izvirzīja šveicietis Granits Džaka. 69. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Pjērs Emeriks Obumejangs.

Viesu trenerim Ūlem Gunnaram Sūlšēram šis bija Premjerlīgā pirmais zaudējums “United” galvenā trenera amatā.