“Arsenal” pēcspēles sitienos pārspēj “Chelsea”; “Olympique” pieveic “Benfica”

02/08/2018 11:53
Londonas Arsenal, Sportazinas.com

Starptautiskajā čempionu kausā (ICC) aizvadītas divas spēles, kurās uzvaru pēc spēles 11 metru sitienos guva Londonas “Arsenal”, kā arī Lionas “Olympique”.

“Arsenal” “Aviva” stadionā Dublinā tikās ar citu Anglijas Premjerlīgas klubu Londonas “Chelsea” un sanākušajiem faniem aizvadītais mačs nelika vilties.

Spēles rezultāts tika atklāts jau piektajā minūtē, kad ar precīzu sitienu izcēlās “Chelsea” spēlētājs Antonio Rīdigers. Turpmākā mača gaita ritēja līdzīgā spēlē un vārtus līdz pat otrā puslaika beigām neizdevās gūt nevienai no komandām.

“Arsenal” komanda dramatiskā spēles izskaņā tikai kompensācijas laika trešajā minūtē spēja izlīdzināt rezultātu, kad ar vārtiem izcēlās Aleksandrs Lakazets. Spēle turpinājās pēc spēles 11 metru sitienos, kur “Arsenal” vārtsargs Petrs Čehs stājās pret savas bijušās komandas spēlētājiem. Sitienu sērijā ar rezultātu 6:5 labāki izrādījās “Arsenal” futbolisti.

Tikmēr daudz rezultatīvāku maču aizvadīja Lionas “Olympique” un Lisabonas “Benfica” vienības, kuru spēle noslēdzās 3:2 Lionas kluba labā.

Mača rezultāts tika atklāts 40. minūtē, kad ar vārtiem izcēlās “Olympique” spēlētājs Marselo. Ilgi nebija jāgaida arī līdz komandas otrajiem vārtiem, kad pēc piecām minūtēm precīzs bija Betrāns Traore. Puslaika pārtraukumā komanda devās ar divu vārtu pārsvaru.

Otrajā spēles daļā “Benfica”‘ rezultātu izlīdzināja, kad vispirms precīzs bija Pizzi, bet pēc tam neveiksmīgi savos vārtos bumbu raidīja Marselo. Mača gaita un rezultāts bija izlīdzināts, līdz 83. minūtē uzvaras vārtus guva Martins Teriers.