“Arsenal” pēcspēles sitienos uzveic “Chelsea” un izcīna “Community Shield” trofeju

06/08/2017 19:47

Londonas “Arsenal” komanda svētdien Anglijas Superkausa spēlē futbolā jeb “Community Shield” pēcspēles sitienos uzvarēja valsts čempionus “Chelsea”.

Aizvadītajā mačā pēc pamatlaika Anglijas FA kausa čempioni cīnījās 1:1 (0:0) ar “Chelsea”, pēc tam pēcspēles sitienu sērijā esot pārāka ar 4:1.

Uzreiz pēc puslaika pārtraukuma Viktors Mouzess vadībā izvirzīja “Chelsea”, tomēr 80.minūtē vienību mazākumā atstāja Pedro un divas minūtes vēlāk “Arsenal” debitants Seads Kolašinacs ar galvu panāca izlīdzinājumu.

Pēcspēles sitienos “Arsenal” realizēja visus savus raidījumus, kamēr “Chelsea” rindās kļūdījās vārtsargs Tibo Kurtuā un Alvaro Morata, kuru “Chelsea” šovasar iegādājās par 64,2 miljoniem eiro.

Pēcspēles sitieni tika izpildīti jaunā formātā, kad vispirms izsit viena komanda, bet pēc tam katra vienība veic pa diviem sitieniem.

“Arsenal” komanda “Community Shield” turnīrā uzvarējusi trešo reizi pēdējos četros gados, kamēr pērn mačā labākā bija Mančestras “United” vienība.

Jaunā premjerlīgas sezona sāksies nākamajā nedēļas nogalē.