“Arsenal” pirmajā puslaikā nodrošina uzvaru pret “Hotspur”, “Barcelona” izcīna pirmo panākumu septembrī

26/09/2021 22:43

Anglija

Anglijas premjerlīgā šodien Londonas “Arsenal” ar 3:1 pārliecinoši uzvarēja Totenhemas “Hotspur”. “Arsenal” uzvarai pamatus ielika jau pirmajā puslaikā, kad guva visus trīs savus vārtus. Ar precīziem sitieniem atzīmējās Emils Smits-Rovs, Pjērs Emeriks Obamejangs un Bukajo Saka, bet 79. minūtē vārtus “Hostpur” atnesa Hjunmins Sons. Savukārt citā cīnā “Wolves” ar 1:0 tika galā ar “Southapmton”.

Spānija

Šodien vairāki dueļi tika aizvadīti arī Spānijas “La Liga” čempionātā. Pie savas pirmās uzvaras šajā mēnesī tika “Barcelona”, kas ar rezultātu 3:0 apspēlēja “Levante”. Vārtus uzvarētājiem iesita Memfiss Depajs, Lūks de Jongs un Ansu Fati. Trīs punktus turnīra tabulā nodrošināja arī “Osasuna”, kas ar 3:2 sīvā cīņā uzvarēja “Mallorca”. Citās cīņās “Rayo Vallecano” ar 3:1 bija labāki par “Cadiz”, “Real Sociedad” ar 1:0 pieveica “Elche”, bet “Getafe” ar 0:2 atzina “Betis” pārākumu.

Francija

Francijas “Ligue 1” turnīrā neizšķirts rezultāts fiksēts “Bordeaux” un “Rennes”, kā arī “Troyes” un “Angers” dueļos, mačiem noslēdzoties ar 1:1. Tikmēr panākumu svinēja “Metz”, kas ar 2:1 pieveica “Brest”, “Reims” ar 3:1 pārspēja “Nantes”, Monaco” arī ar 3:1 guva virsroku pār “Clermont”, bet “Marseille” ar 2:0 tika galā ar “Lens” futbolistiem.

Itālija

Itālijas A sērijā savus pretiniekus šodien pārspēja Turīnas “Juventus” (3:2 pret “Sampdoria”), “Empoli” (4:2 pret “Bologna”), “Sassuolo” (1:0 pret “Salernitana”), “Fiorentina” (1:0 pret “Udinese”), Romas “Lazio” (3:2 pret “Roma”) un “Napoli” (2:0 pret “Cagliari”).

Vācija

Vācijas bundeslīgā svētdienā norisinājās divas spēles. Pirmajā mačā “Bochum” un “Stuttgart” nespēja gūt vārtus un savu dueli noslēdza ar rezultātu 0:0. Savukārt otrajā mačā “Freiburg” jau 33. minūtē ieguva trīs vārtu pārsvaru un to noturēja līdz pat spēles beigām, svinot uzvaru ar 3:0 pret “Augsburg”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mairis Briedis
16/10/2021 07:10

Tā diena ir klāt – Briedis cīņā pret Mannu lūkos nosargāt IBF čempiona jostu

Latvijas bokseris Mairis Briedis šodien cīņā pret Vācijas pārstāvi Arturu Mannu lūkos aizstāvēt sev piederošo Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) čempiona jostu pirmajā smagajā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem). Cīņu vakars…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…