“Arsenal” pirmajā puslaikā nodrošina uzvaru pret “Hotspur”, “Barcelona” izcīna pirmo panākumu septembrī

26/09/2021 22:43
Londonas

Anglija

Anglijas premjerlīgā šodien Londonas “Arsenal” ar 3:1 pārliecinoši uzvarēja Totenhemas “Hotspur”. “Arsenal” uzvarai pamatus ielika jau pirmajā puslaikā, kad guva visus trīs savus vārtus. Ar precīziem sitieniem atzīmējās Emils Smits-Rovs, Pjērs Emeriks Obamejangs un Bukajo Saka, bet 79. minūtē vārtus “Hostpur” atnesa Hjunmins Sons. Savukārt citā cīnā “Wolves” ar 1:0 tika galā ar “Southapmton”.

Spānija

Šodien vairāki dueļi tika aizvadīti arī Spānijas “La Liga” čempionātā. Pie savas pirmās uzvaras šajā mēnesī tika “Barcelona”, kas ar rezultātu 3:0 apspēlēja “Levante”. Vārtus uzvarētājiem iesita Memfiss Depajs, Lūks de Jongs un Ansu Fati. Trīs punktus turnīra tabulā nodrošināja arī “Osasuna”, kas ar 3:2 sīvā cīņā uzvarēja “Mallorca”. Citās cīņās “Rayo Vallecano” ar 3:1 bija labāki par “Cadiz”, “Real Sociedad” ar 1:0 pieveica “Elche”, bet “Getafe” ar 0:2 atzina “Betis” pārākumu.

Francija

Francijas “Ligue 1” turnīrā neizšķirts rezultāts fiksēts “Bordeaux” un “Rennes”, kā arī “Troyes” un “Angers” dueļos, mačiem noslēdzoties ar 1:1. Tikmēr panākumu svinēja “Metz”, kas ar 2:1 pieveica “Brest”, “Reims” ar 3:1 pārspēja “Nantes”, Monaco” arī ar 3:1 guva virsroku pār “Clermont”, bet “Marseille” ar 2:0 tika galā ar “Lens” futbolistiem.

Itālija

Itālijas A sērijā savus pretiniekus šodien pārspēja Turīnas “Juventus” (3:2 pret “Sampdoria”), “Empoli” (4:2 pret “Bologna”), “Sassuolo” (1:0 pret “Salernitana”), “Fiorentina” (1:0 pret “Udinese”), Romas “Lazio” (3:2 pret “Roma”) un “Napoli” (2:0 pret “Cagliari”).

Vācija

Vācijas bundeslīgā svētdienā norisinājās divas spēles. Pirmajā mačā “Bochum” un “Stuttgart” nespēja gūt vārtus un savu dueli noslēdza ar rezultātu 0:0. Savukārt otrajā mačā “Freiburg” jau 33. minūtē ieguva trīs vārtu pārsvaru un to noturēja līdz pat spēles beigām, svinot uzvaru ar 3:0 pret “Augsburg”.