“Arsenal” premjerlīgas mačā “iznīcina” Vesthemas komandu

12/02/2024 00:02
Londonas Arsenal

Šovakar Anglijas premjerlīgā Londonas “Arsenal” izbraukumā ar 6:0 sagrāva Vesthemas “United”.

Ja pirmajās 30 minūtēs vārti netika gūti, tad turpinājumā līdz pārtraukumam mājinieku vārtos ielidoja četras bumbas, atzīmējoties Viljamam Salibam, Bukajo Sakam, Gabrielam un Leandro Trosardam. Otrajā puslaikā Saka guva savus otros vārtus, bet punktu pielika Decleins Raiss, kurš arī panāca 6:0.

Citā spēlē Mančestras “United” ar 2:1 pārspēja “Aston Villa”, samazinot deficītu līdz piektajā vietā esošiem pretiniekiem līdz pieciem punktiem, savukārt no Čempionu līgas zonas “United” 14 kārtas pirms sezonas beigām šķir vien seši punkti.

Uzvara gan nenāca viegli, jo izšķirošos vārtus viesi iesita vien 86. minūtē, kad precīzs sitiens izdevās Skotam Maktominejam, kurš uz maiņu iznāca vien 15 minūtes pirms vārtu guvuma.

Spānija

“Barcelona” un “Granada” spraigā cīņā uzvarētāju nenoskaidroja, mačam noslēdzoties ar 3:3. Īpaši spilgts sanāca otrais puslaiks, kad katra komanda guva pa četriem vārtiem. 66. minūtē “Granada” vadībā izvirzīja Mikels Ignasi, savukārt 15 minūtes vēlāk par Barselonas varoni kļuva 16 gadus vecais Lamins Jamals, kurš panāca izlīdzinājumu.

Otrajā puslaikā kompensācijas laiks bija astoņas minūtes, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Citi mači: “Getafe” – “Celta Vigo” 3:2, “Mallorca” – “Rayo Vallecano” 2:1, “Sevilla” – Madrides “Athletico” 1:0

Francija

“Monaco” aizraujošā cīņā izbraukumā ar 3:2 pārspēja “Nice”, kas komandai no Monako ļāva samazināt deficītu līdz otrajā vietā esošajai “Nice” – tagad abas vienības šķir viens punkts.

Otrais puslaiks sanāca visai neveiksmīgs “Nice”, jo vispirms pretiniekus vadībā ar 2:1 izvirzīja Deniss Zakarija, bet četras minūtes pēc tam mājinieki palika mazākumā, sarkano kartīti saņemot Dante.

“Nice” tas netraucēja 74. minūtē panākt izlīdzinājumu, vārtus gūstot Evam Gesanam, tomēr jau trīs minūtes vēlāk Aleksandrs Golovins guva uzvaras vārtus “Monaco” labā.

Citi mači: “Le Havre” – “Rennes” 0:1, “Clermont” – “Brest” 1:1, “Lorient” – “Reims” 2:0, “Touluse” – “Nantes” 1:2, “Montpellier” – “Lyon” 1:2

Itālija

Kārtas centrālajā mačā “Milan” ar 1:0 pārspēja pagājušās sezonas čempioni “Napoli” ar 1:0. Vienīgos vārtus mājinieku labā 25. minūtē guva aizsargs Teo Ernandess.

Citi mači: “Fiorentina” – “Frosinone” 5:1, “Bologna” – “Lecce” 4:0, “Monza” – “Verona” 0:0, “Genoa” – “Atalanta” 1:4