“Arsenal” rezultatīvā mačā cīnās neizšķirti ar “Hotspur”, Beila divi vārti izglābj “Real” no zaudējuma

01/09/2019 23:58

Šovakar vairākas vadošās Eiropas futbola komandas aizvada vietējo čempionātu spēles.

Anglija

Anglijas futbola premjerlīgas ceturtajā spēļu kārtā Londonas “Arsenal” savā laukumā cīnījās neizšķirti ar Totenhamas “Hotspur” – 2:2 (1:2).

Jau mača 10. minūtē “Hotspur” futbolists Kristians Eriksens pretuzbrukumā izcēlās ar vārtu guvumu, raidot bumbu vārtu tīklā ar atkārtotu sitienu no vārtu priekšas. Turpinājumā puslaika beigās Harijs Keins realizēja 11 metru soda sitienu un dubultoja “Hotspur” pārsvaru.

Pirmā puslaika kompensācijas laikā Aleksandrs Lakazets pēc Nikolasa Pepes piespēles soda laukumā apspēlēja vairākus “Hotspur” spēlētājus un trieca bumbu vārtu tīklā no tuvas distances.

71. minūtē Pjērs Emeriks Obumejangs izlīdzināja rezultātu, raidot bumbu vārtos pēc piespēles soda laukumā.

Eriksens guva savus 50 vārtus “Hotspur” rindās, kļūdams par pirmo dāņu futbolistu, kuram izdevies gūt tik daudz vārtus premjerlīgā. Tāpat viņš kļuva par piekto labāko vārtu guvēju Totenhamas komandas vēsturē premjerlīgas ietvaros.

Citā mačā Liverpūles “Everton” mājās ar 3:2 (2:1) pārspēja Vulverhemptonas “Wanderers”, divus vārtus gūstot Riharlisonam.

Spānija

Spānijas čempionātā Madrides “Atletico” savās mājās ar 3:2 (1:2) pārspēja “Eibar” vienību. Mača septītajā minūtē pēc piespēles soda laukumā bumbu vārtos ar galvu raidīja viesus un vadībā viesus izvirzīja Šarls Diass. Desmit minūtes vēlāk Anaits Arbilla dubultoja pārsvaru, raidot bumbu vārtu tīklā ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas. Pirmā puslaika vidū pretuzbrukumā aizskrēja mājinieki un Žao Fēlikss samazināja rezultāta starpību – 1:2.

Otrajā puslaikā Vitolo izlīdzināja rezultātu sitot bumbu tālajā apakšējā vārtu stūrī. Mača beigās mājiniekiem uzvaru izrāva Tomass Partejs.

Savukārt Spānijas futbola grands Madrides “Real” viesos cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar “Villarreal” komandu.

Spēles 10. minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Žerārs Moreno, kurš raidīja vārtos atlēkušo bumbu. Pirmā puslaika noslēgumā Gerets Beils izlīdzīnāja rezultātu, kad raidīja bumbu tukšos vārtos pēc Daniela Karvahla piespēles.

74. minūtē Moi Gomess pēc Havjēra Ontiverosa piespēles atkārtoti izvirzīja vadībā “Villarreal”, bet 86. minūtē pēc Lukas Modriča piespēles Beils vēlereiz izlīdzināja neizšķirtu, sitot bumbu vārtu tuvajā apakšējā stūrī.