“Arsenal” sagādā dāvanu konkurentiem un zaudē punktus pret “Brentford”

11/02/2023 22:50
Spēle starp Arsenal un Brentford

Šovakar Anglijas premjerlīgā līdervienība Londonas “Arsenal” nospēlēja neizšķirti pret “Brentford” – 1:1.

66. minūtē Leandro Troserds izvirzīja Londonas komandu vadībā, bet astoņas minūtes vēlāk pretinieku uzbrucējs Ivans Tonijs panāca neizšķirtu.

Ar identisku rezultātu noslēdzās arī spēle starp Londonas “Chelsea” un Vesthemas “United”. Jau 16. minūtē precīzs bija Žoao Felikss, uz ko pretinieki atbildēja Emersona vārtu guvumu 12 minūtes vēlāk. Arī “Bournemouth” un Ņūkāslas “United” cīņā rezultāts bija 1:1.

Neizšķirts tika fiksēts arī “Crystal Palace” un “Brighton” mačā – 1:1, “Fullham” ar 2:0 pārspēja “Nottingam”, Lesteras “City” ar 4:1 sagrāva Totenhemas “Hotspur”, bet “Southampton” ar 1:2 zaudēja Vulverhemptonas “Wanderers”.

Francija

Līdervienība PSG zaudēja “Monaco” ar 1:3, ļaujot pretiniekiem samazināt deficītu līdz septiņiem punktiem. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem izcēlās Visams Bens Jeders, kamēr vienīgo golu “Saint-Germain” rindās guva Vorens Zeire-Emerijs.

Vācija

Minhenes “Bayern” ar 3:0 apspēlēja “Bochum”. Vārtus guvuši Tomass Millers, Kingslijs Komans un Seržs Gnabrī, kurš realizēja 11 metru soda sitienu.

Pie panākuma tika arī “Bayern” tuvākā sekotāja Dortmundes “Borussia”, kura ar 2:0 pieveica Brēmenes “Werder”. Komandai tas bija piektais zaudējums pēc kārtas. Vēl “Freiburg” ar 2:1 pārspēja “Stuttgart”, “Hoffenheim” ar 1:3 zaudēja Leverkūzenes “Bayer”, “RB Leipzig” ar 1:2 atzina Berlīnas “Union” pārākumu, bet “Mainz” izrādījās pārāka pār “Augsburg” – 3:1.