“Arsenal” un “Liverpool” grauj pretiniekus, uzvar arī Mančestras “City”

28/02/2019 00:11

Trešdien Anglijas Premjerlīgas 28. spēļu kārtā spēles aizvadīja Londonas “Arsenal” un “Chelsea”, Mančestras “United” un “City”, kā arī “Liverpool”.

Londonas “Arsenal” savā laukumā ar 5:1 pārspēja “Bournemouth” vienību. Jau pašā mača sākumā Mesuts Ezils izvirzīja vadībā mājiniekus, bet 27.minūtē pārsvaru dubultoja Henriks Mhitarjans. Viesi gan pēc trim minūtēm rezultāta starpību samazināja – 1:2. Otrā puslaika sākumā Lorāns Koscelnijs panāca 3:1, bet 59. minūtē Pjērs Emeriks Obamejangs guva ceturtos vārtus. 80. minūtē Aleksandrs Lakazets panāca jau 5:1.

Citā mačā līgas līdere “Liverpool” mājās ar 5:0 sakāva “Watford” futbolistus. 9. minūtē Sadio Manē izvirzīja vadībā liverpūliešus, bet 20. minūtē francūzis guva savus otros vārtus. 66.minūtē Divoks Origi trīskāršoja pārsvaru, bet 79. un 82. minūtē precīzs bija Virdžils van Deiks.

Mančestras “United” viesos pārspēja Londonas “Crystal Palace” – 3:1. Rezultātu spēles 33. minūtē atklāja beļģis Romelu Lukaku. 52.minūtē Lukaku pārsvaru dubultoja. 66.minūtē mājinieki vienus vārtus atguva, bet 83.minūtē Ešlijs Jangs atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Savukārt otrs Mančestras klubs “City” savā laukumā ar 1:0 pārspēja Londonas “West Ham United”. Spēles 59.minūtē “City” argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero guva vārtus ar 11 metru soda sitienu.

Londonas “Chelsea” mājās ar 2:0 uzvarēja Totenhamas “Hotspur”. Pedro Rodrigess Ledesma spēles 57.minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus. 84. minūtē neveiksmīgi savos vārtos bumbu iesita “Hotspur” spēlētājs Kīrans Tripjērs.

“Southampton” savā laukumā ar 2:0 pārspēja Londonas “Fulham”.