“Arsenal” uzvar un turpina cīņu par premjerlīgas līderpozīcijas atgūšanu

07/05/2023 23:13
Londonas Arsenal

Anglijas futbola premjerlīgas vicelīdere Londonas “Arsenal” svētdien izcīnīja uzvaru 35.kārtas spēlē, turpinot cīņu par līderpozīcijas atgūšanu. Londonieši viesos ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Ņūkāslas “United”.

Sestdien uzvaru svinēja arī līdere Mančestras “City”, kuras pārsvars turnīra tabulā ir viens punkts. Mančestras komandai premjerlīgā palikušas četras spēles, bet Londonas vienībai – trīs, tiesa, “City” futbolistiem paralēli ir arī svarīgas cīņas UEFA Čempionu līgā.

“Lielgabalnieki” vadību ieguva spēles 14.minūtē, kad ar zemu tālsitienu pretinieku aizsardzību caursita Martins Ēdegords. Abu komandu vārtos lielisku sniegumu demonstrēja Niks Poups un Ārons Reimsdeils, taču pirmais no viņiem bija spiests kapitulēt otrreiz, 71.minūtē bumbu savos vārtos ieraidot Fabianam Šēram.

Ņūkāslas komanda neizmantoja iespēju nostabilizēties trešajā vietā, taču to saglabāja, jo tuvākā sekotāja Mančestras “United” izbraukumā ar rezultātu 0:1 (0:1) zaudēja Vesthemas “United”. Vienīgie vārti tika gūti 27.minūtē, kad pēc Mohameda Benrahma sitiena no distances neveikli nospēlēja viesu vārtsargs Davids de Hea.

Četras spēles pirms sezonas beigām Ņūkāslas un Mančestras komandas šķir divi punkti.