Mančestras “City” atgūst līderpozīciju, “Chelsea” grandu duelī cīnās neizšķirti ar “United” (VIDEO)

28/04/2019 20:35

Svētdien Anglijas futbola Premjerlīgas 36. spēļu kārtā Londonas “Arsenal” viesos negaidīti piedzīvoja sagrāvi pret Lesteras “City” komandu ar 0:3 (0:0).

59. minūtē pēc teicamas piespēles soda laukumā ar galvu bumbu vārtos raidīja Jori Tīlmans. 86. minūtē pēc mājinieku vārtsarga Kaspera Šmeihela bumbas ievadīšanas spēlē vienatnē pret “Arsenal” vārtiem izrāvās Džeimijs Vārdijs, kurš ar atkārtotu raidījumu panāca 2:0.

Punktu mačam jau kompensācijas laikā pielika Vārdijs, kurš guva savu otros vārtus pēc Rikardu Pereiras piespēles.

Londonas “Arsenal” šis bija jau trešais zaudējums pēc kārtas. Tas apgrūtinās londoniešu cīņu par iekļūšanu Premjerlīgas labāko komandu četriniekā, kas nozīmē, ka, iespējams, nākamajā sezonā “Arsenal” vienību UEFA Čempionu līgā varam neredzēt.

“Arsenal” vienībai šajā sezonā Anglijas futbola Premjerlīgā palikušas vēl divas spēles – viena ar Braitonas un Hovas “Albion”, bet otrā mačā Londonas klubs tiksies ar “Burnley” komandu.

Citā mačā Mančestras “City” viesos izcīnīja minimālu uzvaru pār “Burnley” vienību – 1:0. Uzvaras vārtus mača 63. minūtē guva argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero. Līdz ar šo panākumu “City” komanda atguva līderpozīciju Anglijas futbola Premjerlīgas turnīra tabulā.

Grandu duelī Mančestras “United” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Londonas “Chelsea”, tādējādi abām komandām zaudējot punktus cīņā par pirmo četrinieku. Spēles rezultātu 11. minūtē no aptuveni desmit metriem atklāja Huans Mata, bet 43. minūtē Markoss Alonso izlīdzināja rezultātu, būdams pirmais pie Davide de Heas atsistās bumbas.