Ārsti joprojām nedod atļauju karjeras atsākšanai NHL leģendai Lundkvistam

25/07/2021 14:43

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vašingtonas “Capitals” vārtsargs Henriks Lundkvists nav saņēmis atļauju atsākt profesionālo karjeru, preses konferencē teica kluba ģenerālmenedžeris Braiens Maklelans.

Jau ziņots, ka pirms pagājušās sezonas leģendārais vārtsargs atstāja Ņujorkas “Rangers”, kurā viņš nospēlēja 15 sezonas, un parakstīja līgumu ar “Capitals”. Taču drīz vien klubs un Lundkvists nāca klajā ar pārsteidzošo ziņu – medicīniskās pārbaudes atklāja zviedram sirds problēmas, kuru dēļ viņam aizliedza spēlēt hokeju.

Vārtsargs gan nepaziņoja par karjeras beigām, bet paņēma pauzi. Pēc veiktās operācijas viņš atsāka vieglus treniņus, par kuriem līdzjutējus informēja savā “Instagram” profilā. Lai arī fiziski vārtsargs jūtas labi, jautājums par karjeras atsākšanu joprojām ir atklāts.

“Viņš vēlas pārliecināties, ka no medicīniskā viedokļa nav nekādu faktoru, kuru dēļ viņš nevarētu spēlēt. Pašlaik Lundkvistam ir tāds pats noskaņojums, kāds viņam bija pagājušajā gadā – Henriks vēlas spēlēt. Ja viņam būs iespēja, viņš to izmantos,” teica “Capitals” ĢM.

1982. gadā dzimušais zviedrs karjeras laikā “Rangers” formā piedalījies 887 spēlēs NHL pamatturnīrā, atvairot 91,8% metienu, vidēji ielaižot 2,43 ripas un 64 mačus noslēdzot bez ielaistām ripām. 130 Stenlija kausa cīņās Lundkvistam caurmērā 2,30 ielaistie vārti un 92,1% seivu¸ kā arī desmit sausās spēles.

Lundkvists ir pasaules un olimpiskais čempions Zviedrijas izlases sastāvā, savukārt 2012. gadā viņš saņēma Vezinas trofeju NHL labākajam vārtsargam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….