Artis Drēziņš: “Ignorējam “Dinamo”; lai ņemas paši savā sulā ar savu čekistu naudu”

08/01/2017 21:32

“Latvijas avīzē” viedokli par KHL hokeja klubu Rīgas “Dinamo” un tajā iepludināto Krievijas naudu izteicis Artis Drēziņš. Žurnālists uzsver, ka “Dinamo” ir Krievijas politisks tā sauktais maigās varas instruments, ko atzina gan valstiski noskaņotie politiķi, eksperti un arī sporta žurnālisti.

Drēziņš norāda, ka “Dinamo” tika un tiek iepludināta Krievijas nauda.«

“Sākumā varēja izlikties, ka nauda nesmird, bet pēc Krievijas kariem ar Gruziju un Ukrainu smird jau briesmīgi. Pats trakākais, neviens nevar atbildēt, kāpēc Krievijai, ko mūsu politiķi un NATO draugi dēvē par agresorvalsti vai vismaz potenciālu agresorvalsti, no sportiskā vai biznesa viedokļa tāds “Dinamo” vajadzīgs. Krievija rūpējas par Latvijas hokeja attīstību? “Dinamo” nes peļņu Krievijas atklātajam čempionātam, ko dēvē par KHL? “Dinamo” ir sportiski interesants? Krievijai ir tik daudz naudas, ka nav kur to likt? Muļķības!” raksta Drēziņš.

Par “Dinamo” turpina rakstīt, jo žēl latviešu hokejistu un tautas mīlestība pret hokeju ir izslavēta, tomēr tādā veidā tiek palīdzēts Krievijas maigajai varai.

Raksta autors uzskata, ka “Dinamo” dēļ ir cietis pārējais Latvijas sports – citiem sporta veidiem ar “Dinamo” parādīšanos saruka gan skatītāju, gan sponsoru skaits.«

“Arī hokeja līmeni “Dinamo” nav cēlis: pasaules čempionātos veicas arvien smagāk, NHL spēlē pusotrs mūsu hokejists, vietējais čempionāts nav prestižs. Ja nebūs “Dinamo”, tad nebūs kur mūsu puišiem spēlēt? Muļķības. Būs. Tie, kas pelna 10 un vairāk tūkstošus mēnesī, mierīgi atradīs par mazāku naudu darbu Rietumeiropā. Vai tepat Latvijas čempionāta komandās, kur labākie hokejisti jau saņem divus trīs tūkstošus mēnesī,” raksta Drēziņš.

“Par čekistu, kā saka mūsu hokeja leģenda Irbe, – “mīksto Savicki”, kas ir “Dinamo” šefs, kurš stostās, kad jāatbild – vai PSRS okupēja 1940. gadā Latviju, un kurš, iztopot Maskavai, kritizē Latvijas patriotus skeletonistus Dukurus, vispār negribas runāt.

Mans ierosinājums: ignorējam “Dinamo”. Lai viņi tur ņemas vieni paši savā sulā ar savu čekistu, Krievijas naudu un Krievijas interesēm. Mums taču ir tik daudz citu komandu un sportistu, kam just līdzi,” viedokli izsaka žurnālists.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…