Asensio gūst neticami skaistus vārtus “Real” uzvarā (VIDEO)

05/11/2017 23:35

Vakar Spānijas spēcīgākajā futbola līgā spēli aizvadīja ”Barcelona”, kas pārspēja ”Sevilla” ar 2:1. Šis mačs bija zīmīgs Lionelam Mesi, kurš aizvadīja 600. spēli Barselonas kluba sastāvā, tomēr galvenais varonis ”Barca” rindās bija Pako Alkasers.

24 gadus vecais spēlētājs guva abus vārtus. Jāpiebilst, ka pie uzvaras tika arī Madrides ”Atletico”, kas uzvarēja ”Deportivo la Coruna” 1:0.

Šovakar maču aizvadīja arī Madrides ”Real”, kas savās mājās uzņēma ”Las Palmas”. ”Real” jau no pirmajām minūtēm pārņema iniciatīvu, turklāt kādā no epizodēm komandas superzvaigzne Krištianu Ronaldu trāpīja pa vārtu stabu. Nedaudz vēlāk bīstamu sitienu izpildīja arī Načo Fernandess, tomēr šoreiz pāri vārtiem.

Madrides klubs turpināja bīstami uzbrukt un līdz mājinieku centieni beidzot atmaksājās, kad pēc stūra sitiena bumbu vārtos raidīja Kasemiru – 1:0. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu ”Real” pārsvaru.

Otrajā puslaikā ”Real” izpildīja stūra sitienu un bumba lidoja 21 gadus vecā talanta Marko Asensio virzienā, kurš atradās ārpus soda laukuma. Spānis ar pirmo pieskārienu veica sitienu no aptuveni 25-30 metriem un, bumbu izšaujot kā no lielgabala, to perfekti ietrieca tuvajā devītniekā – 2:0.

Atlikušajās minūtēs ”Real” dominance nemazinājās un ātrajā uzbrukumā ”Las Palmas” aizsargi netika līdzi Isko Alarkonam, kurš saņēma komandas biedra piespēli un neviena netraucēts guva vieglus vārtus – 3:0. Viesiem tā arī nebija praktiski nekādu izredžu pret pēdējo divu gadu UEFA Čempionu līgas uzvarētāju un spēle noslēdzās ar nemainīgu rezultātu.