Asensio un Beils nodrošina “Real” uzvaru pār “Roma”

08/08/2018 08:58
Garets Beils, sportaiznas.com

Starptautiskajā turnīrā “International Champions Cup” aizvadītas kārtējās spēles.

Vakar vakarā Londonā Anglijas Premjerlīgas pārstāve “Chelsea” nospēlēja bezvārtu neizšķirtu ar Francijas spēcīgakās līgas komandu “Lyon”, bet panākumu izcīnīja pēcspēles sitienu sērijā. Kamēr ASV Spānijas grands Madrides “Real” ar 2:1 pārspēja AS “Roma”.

Maurisio Sari vadītā komanda spēlēja ar eksperimentālu sastāvu, dodot iespēju vairākiem spēlētājiem, kuri nav trenera plānos vai cīnās par vietu pieteikumā. Sākumsastāvā izgāja pussargs Denijs Drinkvaters, kurš tuvākajā laikā varētu pamest komandu. Komandas pieteikumā nebija atrodams Beļģijas izlases vārtsarga Tibo Kurtuā vārds, kurš boikotējis vienības treniņus. Vieta vārtos tika uzticēta tikai 18 gadus vecajam polim Marčinam Bulkam, bet spēles izskaņā “Chelsea” vārtos stājās pieredzes bagātais Roberts Grīns.

Mačs bija līdzīgs, bet neviena no komandām nespēja raidīt bumbu pretinieku vārtos. Pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā bez kļūdām sita Londonas futbolisti, kamēr Lionas komandas rindās kļūdījās Pape Diops.

ASV metropolē Ņujorkā vairāk kā 50 000 cilvēku klātbūtnē tikās Madrides “Real” un AS “Roma” vienības. Jau cīņas sākumā vadībā izvirzījās “Real”, kad lielisku meistarību nodemonstrēja Garets Beils, kurš ar pēdas ārmalu labā pozīcijā izvirzīja Marko Ansensio, kurš vienatnē izrēķinājās ar Romas vārtu vīru. Spēles 15. minūtē Beils atkal nodemonstrēja savu meistarību, ielaužoties soda laukumā un raidot bumbu tuvajā vārtu stūrī – 2:0.

Cīņas otrajā puslaikā abas vienības izdarīja daudz spēlētāju maiņas, līdz ar to spēles temps samazinājās. Romieši gan vārtus atguva, kad 83.minūtē precīzs bija Holandes izlases pussargs Kevins Strotmans, kurš nebija piesegts pēc auta iemetiena.

“Real”, kas visas spēles “International Champions Cup” aizvadīja ASV pilsētās, turnīru noslēdza ar divām uzvarām un vienu zaudējumu. Uzvaras madridieši izcīnīja ne tikai pret “Roma”, bet arī Turīnas “Juventus”, kamēr zaudēts tika.

Romas komanda izcīnīja uzvaru pret FC “Barcelona”, bet zaudēja “Real” un Londonas “Tottenham Hotspurs”.

“International Champions Cup” turnīrā piedalās Eiropas spēcīgākie futbola klubi. Spēles notiek ASV, Āzijā, kā arī Eiropā.

Turnīrs noslēgsies šovakar, kad Milānas “Inter” aizvadīs spēli ar Madrides “Atletico”.