“ASK Zemessardze”/LSPA handbolisti Latvijas čempionāta pusfinālsērijas pirmajā spēlē uzvar Ogrē

14/05/2022 21:55
Handbola bumba un vārti

“ASK Zemessardze”/LSPA komanda sestdien Ogrē svinēja uzvaru “SynotTip” handbola virslīgas pusfināla pirmajā spēlē. “ASK Zemessardze”/LSPA viesos ar 36:31 (23:15) uzveica “Ogre”/”Hydrox” vienību, sērijā līdz divām uzvarām panākot 1-0. Uzvarētājiem pa sešiem vārtiem guva Kristiāns Kelerts,

Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs un Roberts Rancāns. Piecus vārtus guva Ingus Kristiāns Jonuška, četrus vārtus – Roberts Zvejnieks. Mājiniekiem astoņus vārtus guva Aleksejs Haisa, sešus vārtus iemeta Toms Lielais, pa pieciem – Aleksandrs Pacikaiļiks un Rihards Leja.

Otrā pusfinālā Dobeles “Tenax” komanda piektdien svinēja uzvaru mājās, ar 36:26 pieveicot Murjāņu Sporta ģimnāziju (MSĢ), sērijā līdz divām uzvarām esot vadībā ar 1-0. Mačā par 11.vietu Ogrē ONSC/”Ogre” ar 31:36 (17:18) piekāpās Skrīveru “S&A”. Uzvarētājiem pa sešiem vārtiem guva Artūrs Beļūns un Kārlis Vadzītis. Mājiniekiem Rihards Bisters guva deviņus, bet Artūrs Novickis sešus vārtus.

Arī pirmajā cīņā Aizkrauklē ar 32:29 uzvarēja “S&A”. Ceturtdaļfināla un pusfināla sērijas norisinās līdz vienas komandas diviem panākumiem, kamēr čempioni tiks noskaidroti sērijā līdz trim uzvarām. Pagājušajā sezonā Dobeles “Tenax” finālā ar 3-0 uzvarēja “Ogri”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Aļona Ostapenko
04/07/2022 11:54

Ostapenko par savām emocijām: Ienīstu zaudēt, tāpēc tas ir normāli

Latviešu tenisiste Aļona Ostapenko sniegusi savus komentārus pēc izstāšanās no šī gada Vimbldonas tenisa turnīra, nesasniedzot ceturtdaļfinālu. Pēc neveiksmes Ostapenko ļoti emocionāli reaģēja, laukuma malā apgāžot krēslu. Jau vēstīts, ka…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…