“Aston Martin” meklēs jaunu vadītāju – Otmars Šafnauers pamet komandu

05/01/2022 20:29
Otmars Šafnauers

Pēc 12 gadiem esošajā vienībā  autosporta funkcionārs Otmars Šafnauers pametis Pirmās formulas (F-1) komandu “Aston Martin”, kurā viņš kopš 2018. gada bija tās vadītājs, informē vienība. Viņš tajā strādāja arī tad, kad komandas nosaukums bija “Force India” un “Racing Point”.

Pagaidām nav zināms, ko turpmāk darīs Šafnauers. Iepriekš izskanēja baumas, ka viņš varētu stāties “Alpine” vadītāja Sirila Abitebola vietā, taču pagaidām tas nav apstiprinājies. Tāpat novembrī Šafnauers apgalvoja, ka viņam nav nodomu pamest esošo komandu, tomēr viņš ātri pārdomāja.

Kanādas miljardieris un komandas īpašnieks Lorenss Strols paziņojis, ka pagaidām vadību pārņems pagaidu “līderības komanda” līdz tiks atrasts Šafnauera aizvietotājs. Rumāņu-amerikāņu inženieris Šafnauers komandai pievienojās 2009. gadā, kad tās nosaukums bija “Force India”, bet 2018. gadā kļuva par vadītāju, kad vienību pārņēma Strols un pārsauca par “Racing Point”.

Nākamsezon “Aston Martin” pārstāvēs komandas īpašnieka Lorensa dēls Lens Strols un četrkārtējais pasaules čempions Sebastians Fetels, kura labākie gadi gan ir aiz muguras.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…