“Astralis” triumfē sezonas pēdējā CS:GO turnīrā un sabojā “Twistzz” atvadas no “Team Liquid”

20/12/2020 23:28

Šovakar noslēdzās “IEM Global Challange 2020” turnīrs CS:GO disciplīnā, kurš bija arī šīs sezonas pēdējais lielais turnīrs. Uzvaru tajā izcīnīja “Astralis”, kura finālā ar rezultātu 3-0 pa kartēm, pārspēja savus konkurentus no ASV “Team Liquid”. Šis bija trešais gads pēc kārtas, kad sezonas noslēdzošajā turnīrā tikās tieši šīs divas komandas un arī iepriekšējos uzvarējuši bija Dānijas pārstāvji. Par uzvaru “Astralis” nopelnīja 200 tūkstošus ASV dolāru (ap 164 tūkstošiem eiro), bet “Team Liquid” – 100 tūkstošus dolāru (ap 82 tūkstošiem eiro).

Šī bija noslēdzošā spēle “Team Liquid” komandas sastāvā vienam no tās līderiem Raselam “Twistzz” van Dalkenam, kurš savā “Twitter” kontā pateicās organizācijai un faniem, kā arī pavēstīja, ka vēlāk viņš atklās informāciju par savu nākotni. Kā noprotams, nākamā komanda, ko pārstāvēs “Twistzz”, būs kāda Eiropas vienība.

Fināls sākās kartē “Inferno”, ko bija izvējējusies “Astralis” komanda. Spēles sākumā abas vienības apmainījās ar uzvarētu raundu sērijām, bet nedaudz veiksmīgāki izrādījās Dānijas pārstāvji pirmo puslaiku noslēdzot 9:6 savā labā. “Astralis” vienībai izdevās lielisks otrā puslaika sākums, uzvarot piecus raundus pēc kārtas. Uz to atbildēja “Team Liquid” arī gūstot panākumus piecos raundus, rezultātam vēstot 14:11 “Astralis” labā. Tomēr dāņiem izdevās nosargāt vadību un noslēgt pirmo karti ar uzvaru 16:11.

Spēles otrās kartes “Overpass” pirmajā puslaikā skatītāji varēja vērot Dānijas komandas dominanci, pirmajam puslaikam noslēdzoties 13:2 “Astralis” vienības labā. Tomēr ASV vienība nevēlējās padoties bez cīņas un veica lielisku atspēlēšanos, pietuvojoties līdz 11:14, bet arī šajā kartē panākumu guva dāņi, atkārtoti uzvarot 16:11.

Kartē “Dust2” bija skatāma ļoti līdzīga cīņa, kurā nedaudz veiksmīgāki bija “Astralis” spēlētāji, uzvarot pirmo puslaiku 8:7. Otrais puslaiks “Team Liquid” vienībai vairs neizdevās tik saturīgs, un dāņi svinēja panākumu kartē 16:10 un visā sērijā 3-0, kas nozīmēja, ka “Astralis” pārstāvji izcīnījuši uzvaru pret “Team Liquid” sezonas noslēdzošajā turnīrā jau trešo gadu pēc kārtas. Labākais spēlētājs uzvarētāju vienībā bija Nikolajs “device” Rīdzs, kuram 77 nogalināti pretinieki, 46 nāves un iespaidīgs 1.49 reitings. Par “Team Liquid” labāko spēlētāju kļuva vienību pametošais “Twistzz”, kuram vienīgajam savā komandā bija pozitīva noglaināto pretinieku un paša nāvju bilance – 55 reizes nogalināti pretspēlētāji un 49 nāves.

Šobrīd CS:GO būs starpsezona, kura ilgs līdz 18.janvārim, kad jaunā sezona sāksies ar “BLAST Premier: Global Final 2020” turnīru, kurā piedalīsies gan “Astralis”, gan “Team Liquid”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

09/03/2021 08:07

Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0,…