ASV pārliecinoši apspēlē Dāniju, tiekot pie otrās uzvaras turnīrā

05/05/2018 23:43

Pasaules čempionāta B apakšgrupā pie otrās uzvaras turnīrā tikusi ASV valstsvienība, kas ar 4:0 sagrāva Dānijas hokejistus. ASV labā 1+1 iekrāja uzbrucēji Vils Bučers un Kriss Kreiders.

Pirmajā čempionāta mačā ASV ar 5:4 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja pērnā gada vicečempioni Kanādu, savukārt Dānija ar 3:2 ”bullīšos” pārspēja Vāciju.

Mača sākums ritēja visai līdzīgi, tomēr 16. minūtē Vils Bučers pēc lieliskas Džonija Gudro piespēles pārspēja Fredriku Andersenu. Pirmais periods noslēdzās ar minimālu ASV izlases pārsvaru, neskatoties uz lielo pārsvaru metienu attiecībā (13:5).

Otrajā periodā amerikāņi uzņēma ”apgriezienus” un guva vēl divus vārtus. Vispirms Andersenu un Dāniju sarūgtināja Kriss Kreiders, bet perioda vidū ar rezultatīvu metienu atzīmējās arī Kems Atkinsons. Otrajā periodā ASV hokejisti izdarīja 16 metienus!

Pēdējās 20 minūtēs ASV turpināja parādīt favorītes statusu un panāca graujošo 4:0. Detroitas “Red Wings” uzbrucējs Niks Jensens pēc Vila Bučera un Patrika Keina piespēlēm raidīja ripu Dānijas cietoksnī, uzstādot gala rezultātu.

Uzvarētāju rindās ar 1+1 atzīmējās uzbrucēji Vils Bučers un Kriss Kreiders. Bet Kīts Kinkeids prata atvairīt visus 20 Dānijas izlases metienus.