ASV pēdējā pārbaudes spēlē pirms PK izcīņas droši apspēlē Kanādu

26/08/2019 15:12

ASV izlase savā pēdējā pārbaudēs spēlē pirms gaidāmās Pasaules kausa izcīņas ar 84:68 (20:9, 26:22, 18:16, 20:21) pārspēja Kanādas valstsvienību.

Amerikāņi maču iesāka ar izrāvienu 11:2, taču pirmās ceturtdaļas otrajā pusē kanādieši spēles gaitu izlīdzināja. Spēles otrajā nogrieznī mačs ritēja līdzvērtīgi, bet pirmā puslaika beigās amerikāņi iekrāja 15 punktu pārsvaru – 46:31.

Turpinājumā Kanādas nacionālajai izlasei tuvāk par 11 punktiem neizdevās piekļūt, bet amerikāņu trešās ceturtdaļas vidū sasniedz jau 20 punktu pārsvaru, kuru gan kanādiešiem pirms noslēdzošās spēles daļas izdevās mazliet sadeldēt. Mača pēdējās 10 minūtēs spēle aizritēja līdzīgā duelī, amerikāņiem droši noturot pirmajā puslaikā iekrāto pārsvaru.

Uzvarētājiem ar 19 punktiem un trim atlēkušajām bumbām labākais bija Džeilens Brauns, 12 punktus, trīs atlēkušās bumbas un četras rezultatīvās piespēles savāca Donovans Mičels, 12 punktus un piecas atlēkušās bumbas Kembas Vokers kontā, bet 10 punkti un 15 atlēkušās bumbas Mailsa Tērnera rēķinā.

Tikmēr zaudētāju rindās ar 21 punktu un trim atlēkušajām bumbām izcēlās Kails Viltjers, bet 13 punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Kems Birhs.

2019. gada Pasaules kauss basketbolā vīriešiem notiks Ķīnā, laika posmā no 31. augusta līdz 15. septembrim, tajā piedaloties planētas 32 spēcīgākajām izlasēm. Amerikāņi Pasaules kausa apakšgrupā cīnīsies ar Čehiju, Turciju un Japānu. Tikmēr kanādieši mērosies spēkiem ar Senegālu, Lietuvu un Austrāliju.

ASV izlase ir pieckārtēja planētas čempione, Pasaules kausa izcīņā triumfējot arī iepriekšējos divos finālturnīros. Kopš 2006. gada amerikāņi zaudējuši tikai vienā no 89 spēlēm.