ASV prezidents kritizē Keru un Popoviču: Viņi apspriež ASV, bet nevēlas runāt par Ķīnu

Gregs Popovičs un Stīvs Kers, sportazinas.com
Gregs Popovičs un Stīvs Kers | Foto: AP Photo/Eric Gay

Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidents veltījis skarbu kritiku Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Goldensteitas “Warriors” galvenajam trenerim Stīvam Keram un viņa kolēģim, Sanantonio “Spurs” stūrmanim Gregam Popovičam, vēsta ESPN.

Jau ziņots, ka pirms dažām dienām Hjustonas “Rockets” ģenerālmenedžera Derila Morija ieraksts viņa “Twitter” kontā ar atbalstu protestiem Honkongā izprovocēja attiecību saasināšanu starp ASV un Ķīnu. Āzijas lielvalstī notiekošās NBA klubu pārbaudes spēles netiek translētas vietējā televīzijā, ka arī tika atcelti visi mediju pasākumi. Cieta arī pati “Rockets” organizācija, zaudējot vairākus Ķīnas sponsorus.

Amerikāņu žurnālisti mēģina uzzināt NBA treneru un spēlētāju viedokļus par šo situāciju. Aptaujāto sarakstā bija arī Kers un Popovičs, taču abi izvairījušies komentēt konfliktu, kas nav paticis Trampam. Zīmīgi, ka “Warriors” treneris iepriekš jau izcēlies ar Trampa publisko kritiku.

“Kers bija kā mazs puisītis, kurš ļoti baidās atbildēt uz jautājumu,” viedokli pauda Tramps. Viņš pat nevarēja atbildēt, jo bija tik kautrīgs. Oh, oh, oh, es nezinu, es nezinu. Viņš nezināja, kā atbildēt uz šo jautājumu, taču tāpat turpinās slikti runāt par ASV.”

Savu kritikas devu no prezidenta saņēma arī Popovičs. “Viņš neizskatījās tik briesmīgi, kā Kers. Taču viņi runā slikti par ASV, bet izvairās apspriest Ķīnu. Tas ir ļoti skumji. Es redzu, ka Kers, Popovičs un daži citi faktiski atbalsta Ķīnu, tajā pašā laikā necienot savu valsti. Tas ir skumji,” noslēdza Tramps.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par