ASV sporta līgu komisāri ar prezidentu diskutēs par iespējamo turnīru atsākšanos

Donalds Tramps, sportazinas.com
Donalds Tramps | Foto: AP Photo/Alex Brandon

ASV nozīmīgāko sporta līgu komisāri un dažādu citu nozaru pārstāvji trešdien sazvanīsies ar valsts prezidentu Donaldu Trampu, lai diskutētu par iespējamo ierobežojumu mazināšanu un līdz ar to potenciālo sporta sacensību atsākšanos.

Sarunas galvenais temats būs par iespējamo ierobežojumu, kas saistīti ar Covid-19 draudiem, samazināšanu ASV un tajā piedalīsies dažādu nozaru pārstāvji, tostarp sporta līgu komisāri.

Nacionālās basketbola asociācijas (insaideris Šams Šaranija noskaidrojis, ka konferences zvanā piedalīsies arī Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans, Nacionālās futbola līgas () vienības Jaunanglijas “Patriots” īpašnieks Roberts Krafts un citas komandas Dalasas “Cowboys” īpašnieks Džerijs Džounss.

Tramps un visas šajā konferences zvanā iesaistītās personas būs komitejā, kas diskutēs par iespējamo ierobežojumu mazināšanu ASV.

Kā zināms, Ziemeļamerikā un teju visur citur pasaulē ir pārtrauktas sporta sacensības un dažādi citi pasākumi, lai mazinātu koronavīrusa izplatību. Liela daļa sporta sacensību ir atceltas pavisam, kamēr tāds turnīrs kā NBA joprojām gaida jaunumus, lai varētu lemt par iespējamo līgas atsākšanu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par