ASV treneris par bronzas spēli: Čaļi mājās grib atgriezties ar medaļu

28/05/2023 10:19
Nokopēts
Deivids Kvins

ASV hokeja izlases galvenais treneris Deivids Kvins paudis pārliecību, ka amerikāņi būs motivēti cīņā par pasaules čempionāta bronzu.

Jau vēstīts, ka vakar ASV valstsvienība pasaules čempionāta pusfināla spēlē pret Vāciju izlaida divu vārtu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu papildlaikā ar 3:4, tādējādi kārtējo reizi nespējot iekļūt finālā. Par zeltu spēkosies Kanāda un Vācija, par bronzu – Latvija un ASV.

“Mēs nebijām tik labi, kā gribētos. Iespējams, lomu nospēlēja mūsu komandas jaunība šajā spiediena situācijā. Esmu ļoti vīlies. Mums bija ļoti labas prognozes par šo komandu, par to, kur mēs dodamies,” teica treneris, kura vadītā vienība pusfinālā piedzīvoja pirmo zaudējumu turnīrā. “Vācija spēlēja ļoti labi un strukturēti.”

Desmit gados ASV izlase septiņas reizes zaudēja pusfinālā, arī pagājušā gada PČ amerikāņi, kurus arī pērn trenēja Kvins, no cīņas par trofeju izstājās tieši pusfinālā. “Bijām tuvu finālam, šodien tas bija tuvāk nekā jebkad. Tas notiks tuvākajā laikā. Bija laba iespēja to izdarīt jau šodien, bet nesanāca.”

“Šovakar mēs varam sevi žēlot, bet jau rītdien mums jābūt gataviem uzvarēt spēli par bronzu. Esam motivēti, spēlētāji grib atgriezties mājās ar medaļu. Tā nav medaļa, kuru mēs gribējām, bet mums vēl ir iespēja pabeigt turnīru ar uzvaru,” uzsvēra treneris.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām