Atcelts BMX PČ

23/03/2020 23:23

Starptautiskā riteņbraukšanas savienība (UCI) pirmdien paziņoja par Hjūstonā no 26. līdz 31.maijam plānotā pasaules čempionāta BMX riteņbraukšanā atcelšanu, vēsta Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Ņemot vērā vīrusa “Covid-19” straujo izplatību pasaulē, jau atlikta vai atcelta virkne riteņbraukšanas veidu sacensību. Hjūstonā bija plānots pasaules čempionāts elites, junioru, jaunatnes, bērnu un amatieru grupām. Sacensībās startēt bija plānojusi arī virkne dažāda vecuma Latvijas sportistu.

“Ņemot vērā pašreizējo veselības stāvokli, pasaules čempionāta rīkošana potenciāli būtu apdraudējusi braucēju, visu pasākumā iesaistīto personu un līdzjutēju veselību,” teikts UCI paziņojumā.

Pasaules meistarsacīkstes bija plānotas arī kā noslēdzošās Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības, tomēr jau iepriekš UCI paziņoja, ka koronavīrusa “Covid-19” pandēmijas dēļ rosinās Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) mainīt olimpiskās kvalifikācijas noteikumus. UCI ierosina kā kvalifikācijas beigu termiņu noteikt 2020.gada 13.martu.

UCI izskata iespēju čempionātu pārcelt uz citu norises laiku pēc tam, kad situācija pasaulē būs normalizējusies.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Žoels Embīds
20/06/2021 20:23

Embīdam piespriež naudas sodu, “Hawks” centru diskvalificē uz vienu spēli

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi vairākus lēmumus par kautiņa dalībniekiem spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”. “Play-off” otrā raunda sestās spēles starp “76ers” un “Hawks” (104:99) pēdējā ceturtdaļā vienā…