Atcelts Ziemeļmaķedonijas un Itālijas “Eurobasket2022” kvalifikācijas turnīra mačs

Itālijas izlases spēlētājs Mišels Vitali
Itālijas izlases spēlētājs Mišels Vitali | Foto: FIBA

Trīs Ziemeļmaķedonijas basketbola izlases komandas locekļiem konstatēta saslimšana ar Covid-19, tāpēc Eurobasket kvalifikācijas turnīra B grupas trešās kārtas spēle starp Ziemeļmaķedoniju un Itāliju tiks atcelta, ziņo Starptautiskā basketbola federācija (FIBA).

Atsaucoties uz medija Eurohoops.net sniegto informāciju, FIBA izplatījusi paziņojumu, balstoties iepriekš pieņemtajā rīcības plānā, saistībā ar Covid-19 veiktajiem ierobežojumiem un noteikumiem turnīra norisei.

“Pēc FIBA oficiālo nacionālo komandu un klubu sacensību Covid-19 nolikuma un Medicīnas komisijas ieteikuma, FIBA ir nolēmusi atcelt Eurobasket kvalifikācijas turnīra spēli starp Ziemeļmaķedonijas un Itālijas izlasi.

Pēc tam, kad Ziemeļmaķedonijas komandā konstatēta saslimšana ar Covid-19, tiek pievērsta pastiprināta uzmanība spēlētāju un personāla veselības stāvoklim. Pārējā komandas delegācija ievietota karantīnā.

Ziemeļmaķedonijas komandas delegācijā tiks veikti papildu drošības pasākumi un pārbaudes, lai veiktu turpmāku medicīnisku novērtējumu un pieņemtu lēmumus, tostarp šīs spēles iespējamo plānošanu novembra loga laikā, teikts ziņojumā.

Ziemeļmaķedonijai, kas turnīrā ir bez uzvarām, pirmdien plānota spēle ar Igauniju Tallinā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par