Atēnu AEK 20 tūkstošu skatītāju klātbūtnē triumfē FIBA Čempionu līgā

06/05/2018 23:28

Grieķijas klubs Atēnu AEK svētdien uzvarēja Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas turnīrā.

Savās mājās notiekošā finālčetrinieka turnīra izšķirošajā mačā AEK ar 100:94 (29:20, 24:24, 20:26, 27:24) uzvarēja Francijas klubu “Monaco”.

FIBA Čempionu līgas finālspēli noraudzījās ap 20 000 skatītāju, kuri Atēnās bija parūpējušies par lielisku atmosfēru.

AEK komanda šajā spēlē atradās vadībā visu spēli, neļaujot “Monaco” basketbolistiem ne uz brīdi izvirzīties priekšgalā.

Uzvarētāju rindās svētdien 19 punktus iemeta Maiks Grīns, kamēr 16 punkti Kevinam Panteram un Dušanam Šakotam. Savukārt “Monaco” sastāvā 18 punktus iemeta Sergijs Gladirs.

Tieši Grīns tika nosaukts par finālčetrinieka vērtīgāko basketbolistu.

Pie bronzas godalgām šajā turnīrā svētdien tikmēr tika Spānijas vienība Mursijas UCAM, kas ar 85:74 (18:17, 24:15, 18:21, 25:21) pārspēja Ludvigsburgas “MHP Riesen” no Vācijas, kas apakšgrupu sacensībās cīnījās kopā ar Latvijas komandu “Ventspils”.

“Ventspils” komanda tikmēr neizkļuva no FIBA Čempionu līgas apakšgrupas, pēcāk nokļūstot FIBA Eiropas kausa izslēgšanas turnīrā, nespējot pārvarēt tā pirmo kārtu.

Pērn par FIBA Čempionu līgas pirmās sezonas uzvarētāju kļuva Spānijas klubs Tenerifes “Iberostar”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…