Atkal tas pats – Bosnijas un Hercegovinas basketbolisti izlaidīs Parīzes OS kvalifikācijas turnīru

17/03/2023 19:47
Nokopēts
Bosnijas un Hercegovinas basketbola izlase

Bosnijas un Hercegovinas basketbola izlase finansējuma trūkuma dēļ nepiedalīsies Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā, vēsta “basketnews”.

Kā ziņo valsts basketbola federācija (HINA), tad organizācijai nav pietiekamo finansiālo resursu, lai nodrošinātu izlases dalību turnīrā. Tāpat HINA nav pārliecināta par to, ka vadošie spēlētāji, tādi kā Jusufs Nurkičs un Džanans Musa, atsauksies aicinājumam. “Iemesli ir vairāki. Pirmais – finansiālais. Un šajos apstākļos gaidīt mūsu vadošu spēlētāju piekrišanu – tas nav realitātei tuvs scenarijs,” teica HINA prezidents Dalibors Milošs.

Pēc konsultācijām ar galveno treneri Adisu Bečiragiču tika pieņemts lēmums izlaist kvalifikāciju un tās vietā rīkot treniņnometni, kura piedalīsies gan jaunie basketbolisti, gan tie, kuri iepriekš netika izsaukti uz izlasi. Tādējādi treneri labāk uzzinās tuvākos rezervistus un apzināsies, kādi resursi ir pieejami.

Iepriekš vēstīts, ka ir identiskām problēmām šīs Balkānu valsts izlase saskarās arī pirms 2022. gada Eiropas čempionāta. Toreiz pēdējā brīdī finansējums tika atrasts.

Nurkičs pēc EČ par Bosnijas problēmām: Kāda jēga, ja četriem spēlētājiem jāguļ vienā gultā?

Pagaidām neviens nav komentējis

Pieslēgties

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām