Atkinsons: Kurucā redzu starta piecinieka spēlētāja potenciālu

Kenijs Atkinsons, sportazinas.com
Kenijs Atkinsons. Foto: clutchpoints.com

Latviešu jaunā basketbola talanta Rodiona Kuruca pārstāvētā Nacinālās basketbola asociācijas () kluba Bruklinas “Nets” galvenais treneris sarunā ar ASV mediju “The New York Post” atklāja, kādēļ latvieša spēles laiks pēdējā laikā ir mazinājies.

“Es redzu Rodionā stabila līgas starta piecinieka spēlētāja potenciālu. Jūtu, ka viņš par tādu varētu kļūt,” atzinīgi par jauno latvieti izteicās Atkinsons.

“Viņam, protams, ir ļoti daudz un smagi vēl jāstrādā. Kurucam jāuzlabo sava spēka spēle un jāpiestrādā arī pie metiena. Ja viņš to izdarīs, tad noteikti kļūs par stabilu līgas vērtību nākontē,” turpināja “Nets” galvenais treneris.

Atkinsons atklāja, kādēļ Kuruca spēlēs laiks mazinājies: “Tā ir rotācija un tā katru spēli mainās. Ir ļoti grūti pieņemt lēmumu, kuri paliek malā, taču mums tas ir jāizdara.”

Savukārt Kurucs komentēja savas sajūtas par spēles laika mazināšanos: “Viss ir kārtībā. Visi spēlētāji ir veseli un gatavi palīdzēt komandai. Par to esmu tikai priecīgs. Gaidīšu savas izdevības un izmantošu tās.”

Jau ziņots, ka Kurucs nepiedalījās 22.februāra spēlē pret Portlendas “Trail Blazers” kaut gan latvietim neesot bijis savainojums. Komandas galvenais treneris Kenijs Atkinsons atzina, ka viņš meklēja labākos sastāva risinājumus, kas gan nenesa augļus.

Šosezon Kurucs ir piedalījis 42 spēlēs “Nets” sastāvā un caurmērā guvis 8,6 punktus un izcīnījis 3,6 atlēkušās bubmas.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par