Atlantas “Hawks” atbrīvo galveno treneri, kurš runājis jau ar “Knicks”

26/04/2018 10:34

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienība Atlantas “Hawks” pēc piecu sezonas sadarbības atbrīvojusi galveno treneri Maiku Badenholzeru.

Sadarbības pārtraukšana notikusi pēc abpusējas vienošanās, bet šāds solis jau bija sagaidāms, jo 48 gadus vecais Badenholzers lūdzis atļauju vest sarunas ar citām vienībām.

Tiek ziņots, ka svētdien speciālistu intervējusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks”, kas uzreiz pēc sezonas beigām atlaida savu galveno treneri Džefu Hornačeku.

Tikmēr “Hawks” komanda pašlaik ir pārbūves procesā, turklāt tai šī gada drafta pirmajā kārtā ir uzreiz četras izvēles iespējas.

Piecu sezonu laikā Badenholzers “Hawks” vienību aizveda līdz 213 uzvarām un 197 zaudējumiem, komandai četras reizes iekļūstot izslēgšanas turnīrā. Vienīgo reizi “play-off” tā nekvalificējās šajā sezonā, jo tikai ar 24 uzvarām 82 spēlēs tā bija Austrumu konferences vājākā vienība.

Pirms kļūšanas par “Hawks” stūrmani Badenholzers 17 gadus nostrādāja par Grega Popoviča palīgu Sanantonio “Spurs” vienībā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….