“Atletico” galvenais treneris pelna vairāk nekā Gvardiola un Mourinju kopā

07/02/2020 20:26

Francijas avīze “L’Equipe” veikusi pētījumu ar mērķi noskaidrot vispelnošākos trenerus un spēlētājus Eiropas futbolā. Par tādiem kļuvuši Madrides “Atletico” stūrmanis Djego Simeone un “Barcelona” uzbrucējs Lionels Mesi.

Tiek ziņots, ka 49 gadus vecais argentīnietis mēnesī nopelna 3,6 miljonus eiro pirms nodokļu nomaksas. Simeone strādā Madrides klubā kopš 2011. gada. Otrajā vietā ierindojies Anglijas čempiones Mančestras “City” galvenais treneris Peps Gvardiola ar algu 1,94 miljoni eiro mēnesī. Pelnošāko speciālistu trijnieku noslēdz divi premjerlīgas treneri – Žuzē Mourinju no Totenhemas “Hotspur” un Jirgens Klops no “Liverpool”, katrs no viņiem ikmēnesi nopelna 1,46 miljonus eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pelnošākie treneri Eiropas futbolā (alga mēnesī)

  1. Djego Simeone (Madrides “Atletico”) – 3,6 miljoni eiro
  2. Peps Gvardiola (Mančestras “City”) – 1,94 miljoni eiro
  3. Žuzē Mourinju (Totenhemas “Hotspur”) – 1,46 miljoni eiro
  4. Jirgens Klops (“Liverpool”) – 1,46 miljoni eiro
  5. Zinedins Zidāns (Madrides “Real”) – 1,4 miljoni eiro

Tāpat ir noskaidroti vislabāk apmaksātie spēlētāji Eiropas futbola. Līderis ir “Barcelona” uzbrucējs Lionels Mesi ar algu 8,3 miljoni eiro mēnesī. Viņam seko Turīnas “Juventus” uzbrucējs Krištianu Ronaldu ar 4,5 miljoniem eiro mēnesi, bet trešajā vietā ierindojies Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs Neimars, kurš pelna trīs miljonus eiro mēnesī. Jāatzīmē, ka pētījumā ņemta vērā tikai alga, ko spēlētāji saņem klubā. Visi skaitļi ir norādīti pirms nodokļu nomaksas

Pelnošākie spēlētāji Eiropas futbolā (alga mēnesī)

  1. Lionels Mesi (“Barcelona”) – 8,3 miljoni eiro
  2. Krištianu Ronaldu (Turīnas “Juventus”) – 4,5 miljoni eiro
  3. Neimars (Parīzes “Saint-Germain”) – 3 miljoni eiro
  4. Antuāns Grīzmans (“Barcelona”) – 2,9 miljoni eiro
  5. Luiss Svaress (“Barcelona”) – 2,9 miljoni eiro

Interesanti, ka vislabāk apmaksāto futbolistu topā nav iekļuvis neviens Anglijas premjerlīgas pārstāvis, lai gan treneru reitingā viņi ieņem vietas no otrās līdz ceturtajai. Visvairāk šajā čempionātā pelna Mančestras “United” vārtsargs Dāvids de Hea, kura mēnešalga ir 1,76 miljoni eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…