“Atletico” jauno “La Liga” sezonu uzsāk ar smagu cīņu viesos pret “Valencia” (VIDEO)

20/08/2018 23:20

Jauno Spānijas “La Liga” sezonu ar neizšķirtu rezultātu 1:1 cīņā viesos pret “Valencia” vienību atklājusi Madrides “Atletico”, kas vēl pagājušajā nedēļā aizraujošā spēlē Tallinā pārspēja otru galvaspilsētas grandu “Real” (papildlaikā 4:2) un savā īpašumā ieguva UEFA Superkausu.

Pērn Spānijas čempionātā otrajā pozīcijā finišējusī “Atletico” mačā pret ceturto vietu izcīnījušo Valensijas klubu rezultātu atklāja 26. minūtē, kad pēc acīgas Antuāna Grīzmana piespēles viens pret vienu ar mājinieku komandas vārtsargu Netu nonāca Anhels Korea, raidot bumbu gar brazīliešu vārtu vīru. Vēl pirmajā puslaikā iespēja dubultot viesu pārsvaru bija Djēgu Kostam, tomēr šoreiz pārāks bija Netu, pēdējā brīdī izvelkot bumbu no vārtu stūra.

Pēc pārtraukuma bīstamu pretuzbrukumu otrajā golā pārvērst varēja tas pats Kosta, bet vien dažas minūtes vēlāk izlīdzinājumu 1:1 panāca “Valencia”. Pēc divām skaistām partneru piespēlēm bumbu no “Atletico” kapteiņa Djego Godina galvas soda laukumā “nocēla” Rodrigo, kurš to vēlāk raidīja Jana Oblaka cietoksnī.

Mača izskaņā viesi daudz aktīvāk centās izraut uzvaru, taču vēlamo rezultātu tas nedeva, un abas komandas bija spiestas samierināties punktu sadalīšanu.

Tikmēr citas turnīra favorītes “Real” un “Barcelona” jauno “La Liga” sezonu iesāka daudz pārliecinošāk. “Karaliskais klubs” svētdien savā laukumā “jauno ēru” bez Krištianu Ronaldu iesāka ar 2:0 uzvaru pār “Getafe”, savukārt “Barca” ar 3:0 “Camp Nou” droši tika galā ar “Alaves”.