“Atletico” mača izskaņā sakauj “Barcelona” un sasniedz Spānijas Superkausa finālu

09/01/2020 23:36

Ceturtdien Spānijas Superkausa finālu sasniedz Madrides “Atletico”, kas pusfinālā izslēdza spēcīgo “Barcelona” komandu.

“Atletico” svinēja panākumu ar 3:2 (0:0) pār “Barcelona”. Interesanti, ka mačs tika aizvadītas Saūda Arābijā.

Pirmajā puslaikā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās, taču katra no vienībām saņēma pa divām dzeltenajām kartītēm.

Mača rezultāts tika atklāts 46. minūtē, kad ar vārtu guvumu Madrides komandas rindās izcēlās Koke, kurš nupat kā bija nācis laukumā. “Barcelona” pēc deviņām minūtēm rezultātu izlīdzināja, pateicoties Lionela Mesi precīzajam sitienam. 62. minūtē Antuāns Grīzmans jau izvirzīja vadībā katalāņu klubu.

Jautrākie notikumi risinājās mačā pēdējās desmit minūtēs – 81. minūtē Alvaro Morata izlīdzināja rezultātu, bet piecas minūtes vēlāk Anhels Korera izrāva uzvaru “Atletico” futbolistiem.

Jau ziņojām, ka vakardien finālu sasniedz cits Madrides klubs “Real”, kurš savā pusfinālā ar 3:1 pārspēja “Valencia” komandu.

Spānijas Superkausa fināls starp abiem Madrides klubiem paredzēts 12. janvārī.