“Atletico” paliek bez viena no vadošajiem uzbrucējiem

06/07/2020 17:46

Spānijas futbola čempionāta trešās vietas īpašniecei Madrides “Atletico” nākamajā spēlē un, iespējams, arī vēl citās būs jāiztiek bez sava uzbrukuma līdera Žuau Fēliksa, kurš iedzīvojies potītes savainojumā.

Zināms, ka Fēlikss noteikti nedosies laukumā otrdienas mačā pret Vigo “Celta”.

Uzbrucējs traumu guva sestdienas duelī pret “Mallorca”, kas “Atletico” svinēja uzvaru ar 3:0, bet pats Fēlikss laukumu pameta otrajā puslaikā, kad tika nomainīts.

Vēlāk pārbaudēs atklājās, ka futbolistam ir potītes kaula smadzeņu tūska. Šī iemesla dēļ viņam nāksies izlaist nākamo maču, bet pastāv iespēja, ka atveseļošanās periods būs vēl garāks.

“Atletico” turpmākajās divās nedēļās bez mača ar “Celta” vēl paredzēti dueļi ar Seviljas “Real Betis”, “Getafe” un Sansevastjanas “Real Sociedad”.

Sakrāto brīdinājumu dēļ spēlē pret “Celta” nespēlēs vēl viens līderis Djego Košta.

Spānijas čempionāta vadībā pēc 34 spēļu kārtām ar 77 punktiem Madrides “Real”, par četriem mazāk ir “Barcelona”, tālāk ar 62 punktiem seko “Atletico”, bet ceturtajā pozīcijā esošā “Sevilla” iekrājusi 57 punktus 33 mačos. Ar 54 punktiem seko “Villarreal”, bet par punktu mazāk nopelnījusi “Getafe”.